Paplūdimyje skendusios paauglės išgelbėti nepavyko papildyta

Antradienio vakarą Kaune, Pusiasalio paplūdimyje, skendo paauglė. Ją gelbėjo berniukai, kurie, kol atvyko gelbėtojai, atliko ir gaivinimą. Vėliau policija pranešė, kad nepilnametei konstatuota mirtis.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba nurodo, kad birželio 23 dieną 20 val. 28 min. gautas vaikino pranešimas, kad prie Lampėdžių tvenkinio mergina jį sustabdė ir pasakė, kad jos draugė paniro ir nebeišneria.

Atvykus ugniagesiams, mergaitę (15 m.) berniukai buvo ištraukę ant kranto, atliko gaivinimą. Ugniagesiai 20:39 val. perėmė gaivinimą, kol atvyko medikai. Atvykę medikai tęsė gaivinimą.

Kaip informuoja PAGD Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, atsiradus širdies veiklai mergina nunešta į greitosios pagalbos automobilį, išvežta į gydymo įstaigą.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas trečiadienį informavo, kad birželio 24 d. nepilnametei konstatuota mirtis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder