PASISEKĖ. Jei atsitiktinis žmogus nebūtų pastebėjęs naktį šio daugiabučio balkone beįsiplieskiančio gaisro, o ugniagesiai nebūtų suspėję laiku iš uždūminto buto išvesti girto šeimininko, iš miego šis galėjo ir nepabusti. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Po išgertuvių „smigusį“ šeimininką pažadino ugniagesiai

Pirmoji šios vasaros naktis jaunam klaipėdiečiui galėjo tapti ir paskutine. Trumpam išvykus šeimai, vyras suskubo pasinaudoti proga ir namuose surengė linksmas išgertuves. Po jų užmigusį neblaivų šeimininką iš lovos išvertė gaisro gesinti atskubėję ugniagesiai.

Gaisras trečiadienio naktį kilo centrinėje uostamiesčio dalyje. Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai į Taikos prospektą iškviesti devynios minutės po vidurnakčio.

Bendrosios pagalbos telefono numeriu 112 paskambino naktį nemiegojęs asmuo. Jis pamatė iš daugiabučio gyvenamojo namo balkono kylančius dūmus ir išgirdo ugnies traškėjimą.

Po šešių minučių atvykę ugniagesiai į penktajame daugiabučio aukšte esantį nedidelį butą pateko nesunkiai. Jo durys nebuvo užrakintos.

Buto vidus jau buvo pilnas dūmų. Gaisrininkai rado lovoje kietai miegojusį vyrą ir jį pažadino. Klaipėdietis išvestas į lauką, kur jo laukė greitosios medicininės pagalbos brigada.

Medikai jauną vyrą, kuris buvo akivaizdžiai neblaivus, apžiūrėjo vietoje. Vykti į ligoninę bei kitos pagalbos jis atsisakė.

Gaisras kilo įstiklintame balkone. Per jį apdegė sienos ir vienas kvadratinis metras grindų, išdužo vienas lango stiklas.

Bute autonominis dūmų detektorius neįrengtas.

Paaiškėjo, kad 29 metų klaipėdietis antradienio vakarą namuose surengė išgertuves. Vyras pasinaudojo proga, kad kiti šeimos nariai tuo metu buvo išvykę.

Pirminiais duomenimis, gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo. Balkone rasta peleninė ir iš jos iškritusios nuorūkos.

Įtariama, kad girtas šeimininkas balkone parūkė ir patraukė į šiltą lovą neįsitikinęs, jog tikrai užgesino cigaretę.

Apie vyro apsvaigimo būklę puikiausiai byloja tai, jog jis kuo ramiausiai snaudė neužrakinęs buto durų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder