Apgavikės

Po tris savaites trukusios tylos vėl pasirodė nesugaunamos „socialinės darbuotojos“: nugvelbė patiklios senolės tūkstančius

Supratusios, kad yra aktyviai ieškomos kriminalistų, po uostamiesčio pensininkų namus vaikščiojančios dvi socialinėmis darbuotojomis ar medikėmis apsimetinėjančios vagilės padarė pertrauką. Tačiau lakštingala negali nečiulbėti, tad šią savaitė porelė vėl išsiruošė ieškoti naujos aukos.

Kol kas pajūrio policininkai "sausai" pralaimi uostamiesčio senjorus skriaudžiančioms dviem moterims.

Trečiadienio (gegužės 10 d.) popietę į Klaipėdos miesto policijos komisariatą kreipėsi dar vieną nuo jų nukentėjusi klaipėdietė.

Pasak 90-metės, tądien į jos namus Kauno gatvėje (joje įsikūręs ir Klaipėdos apskrities VPK) atėjo dvi nepažįstamos moterys.

Jos prisistatė esančios vienos gydymo įstaigos socialinėmis darbuotojomis, kalbėjo apie senolei priklausančias socialines ir medicinines paslaugas.

Po jų vizito pensininkė pasigedo namuose laikytų apie 8500 eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto vagystės.

Įtariama, kad ši nusikaltimą įvykdė dvi moterys, nuo kurių analogiškomis aplinkybėmis nukentėjo ir daugiau senyvo amžiaus Klaipėdos gyventojų.

Paskutinį kartą jos uostamiestyje pasidarbavo balandžio 19-ąją. Taip pat 90-metė neteko 6660 eurų.

Didžiausia šių apsimetelių nugvelbta suma - 9850 eurų.

Nors paskutinės nukentėjusiosios įvardyti vagilių požymiai neatitinka nurodytus kitų aukų, neabejojama, jog pasinaudota maskuote.

Klaipėdos apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai šiuo metu atlieka per 10 ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių, kai dvi įtariamos moterys užsuka pas senyvo amžiaus klaipėdiečius ir pasisavina jiems priklausančias įvairias pinigų sumas.

Tyrėjų duomenimis, dažniausiai senjorai iš pradžių sulaukia nepažįstamųjų moterų skambučių, kurių metu jos prisistato socialinėmis ar medicinos įstaigų darbuotojomis, nurodoma, jog jiems bus suteikta socialinė pagalba.

Vėliau į nukentėjusiųjų namus atėjusios dvi nepažįstamos moterys, kurias kai kurie nukentėjusieji apibūdina kaip tamsaus gymio, kurių vienai galėtų būti apie 40-50 metų, o kitai apie 20-30 metų, kalbina senjorus ir paduoda stambią pinigų kupiūrą prašydami grąžos ir taip pamato, kur nukentėjusieji laiko savo pinigus.

Tuomet viena iš atėjusių nepažįstamųjų toliau kalbina nukentėjusįjį, o kita - pasisavina pinigus.

Policijos pareigūnai neatmeta galimybės, jog panašios nusikalstamos veikos galėjo būti įvykdytos ir kituose apskrities miestuose.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder