Panevėžyje rastas vyro kūnas, šalia – savadarbis pistoletas su šoviniais

Policija per trumpą laiką išaiškino žmogžudystę: autobusiuke rastas apdegęs vyras prieš tai buvo nužudytas

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) kriminalistai per trumpą laiką nustatė du sunkiu nusikaltimu – nužudymu – įtariamus vyrus. Abiem įtariamiesiems skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams, praneša policija.

Kaip skelbiama pranešime žiniasklaidai, ikiteisminis tyrimas Vilniaus apskrities VPK buvo pradėtas gavus pranešimą, kad šių metų kovo 2 d. apie 23.20 val. Trakuose, Užtrakio g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, užgesinus degantį krovininį mikroautobusą „Ford Tansit“, jo galinėje dalyje, krovinių skyriuje, buvo rastas apdegęs vyriškos lyties nenustatytos asmenybės kūnas.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti, tačiau netrukus nustačius, kad vyras galimai nužudytas, tyrimą parėmė Vilniaus apskrities VPK kriminalistai bei perkvalifikavo į nužudymą.

Aiškinantis įvykio aplinkybes bei išanalizavus visą gautą informaciją, buvo nustatyta, kad įtariamieji pagal iš anksto parengtą planą kovo 2 d. apie 22.05 val. Trakuose, namo kieme, itin žiauriai nužudė keturiasdešimt devynerių metų amžiaus vyrą (gim. 1973 m.).

Po to, siekdami nuslėpti nusikaltimą, nužudytąjį įdėjo į krovininio mikroautobuso „Ford Tansit“ krovinių skyrių bei, nuvažiavę į atokesnę automobilių stovėjimo aikštelę, padegė mikroautobusą.

Kovo 16 d. buvo sulaikyti du įtariamieji (gim. 2003 m. ir 2005 m.). Jiems skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder