„Porsche" „nušlavė" tvorelę, aplamdė du aikštelėje stovėjusius automobilius (11)

Lietingas sekmadienio vakaras labai nesėkmingai baigėsi vienam „Porsche" vairuotojui: Klaipėdoje, Taikos prospekte netoli sankryžos su Bijūnų gatve, minėtos markės automobilio vairuotojas, gerokai aplamdė tvirtą metalinę tvorelę ir aikštelėje stovėjusius du automobilius.

Liudininkai VE.lt teigė, kad šis automobilio vairuotojas per lietingą orą galėjo nepasirinkti saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į metalinę tvorelę, taip ją gerokai aplamdydamas ir apgadindamas du stovėjimo aikštelėje pastatytus automobilius.

Į įvykio vietą atskubėję pareigūnai ir ugniagesiai po 20 val. stebėjo avarijos vietą ir aiškinosi aplinkybes.

Įdomu tai, kad minėta metalinė tvorelė palei Taikos prospektą, nuo Sausio 15-osios iki Kauno gatvių, vedančiu pėsčiųjų taku, nukenčia ne pirmą kartą: dar 2021 metų pabaigoje panašioje vietoje kelio nepasidalino mėlynasis miesto maršrutinis mikroautobusas ir lengvasis automobilis.

Po susidūrimo senamiesčio link važiavęs "mikriukas" nulėkė nuo važiuojamosios gatvės dalies ir su žeme sulygino apie kelis metrus metalinės apsauginės  tvorelės.

Pastaroji čia atsirado tik 2021 metais, baigus šiuolaikiškai sutvarkyti pėstiesiems ir dviratininkams skirta taką palei Taikos prospektą. Rekonstruota nuo Sausio 15-osios iki Kauno gatvės vedanti atkarpa.

Įgyvendinant apie 3,2 mln. vertės projektą, spręsta ir stovėjimo vietų trūkumo problema. Šalia tako įrengtos naujos 170 mašinų talpinančios stovėjimo aikštelės, kurios nuo judrios gatvės atitvertos šiuolaikiškomis metalinėmis apsauginėmis tvorelėmis.

Po minėto eismo įvykio dalį tvorelės pakeitė tik visai neseniai, tad meistrams po šio vakaro avarijos darbo vėl netrūks – tvorelę vėl teks keisti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder