Prabilo tragiškai Klaipėdos rajone žuvusios moters sesuo: šokiravo internautų elgesys

(7)

Savaitgalį Lietuvą sukrėtė skaudi žinia. Tragiškos nelaimės metu, kuomet Klaipėdos rajone neblaivaus vairuotojo automobilis rėžėsi į medį ir versdamasis atsidūrė vandenyje, žuvo moteris ir keturmetė dukra.

Žuvusios moters sesuo šį rytą socialiniame tinkle pasidalino žinia, kuri sukėlė dar didesnį skausmą gedinčios šeimos rate.

Sunkiai galima įsivaizduoti artimųjų skausmą, kuomet dėl girto vairuotojo nutikusi nelaimė iš šeimos atėmė pačius brangiausius žmones.

Sesers bei keturių metų dukterėčios netekusi klaipėdietė Ema Varanavičiūtė pirmadienio rytą savo „Facebook“ paskyroje pasidalino žinute.

„Iš pradžių noriu visiems padėkoti už jūsų palaikymą. Kaip žinia, mano sesuo ir jos dukrytė žuvo auto avarijoje.

Mūsų šeima kenčia begalinį skausmą, nerandame sau ramybės, negaliu net išsakyti, ką mes jaučiame...

Aš ir Vaiva kartu užaugome, ji man buvo viskas, tiek džiaugsme, tiek varge mano sesuo visada buvo kartu, mes visada viena kitą gynėme, tiek daug visko ištvėrėme...

Mūsų Adrija buvo toks geras vaikas, labai išdykusi ir tuo pačiu labai mylinti, man ašaros bėga vien tik apie jas pagalvojus“, – rašė žuvusios sesuo.

Tačiau E. Varanavičiūtė ir sunkų laikotarpį išgyvenanti jos šeima patyrė ir dar vieną netikėtą, širdies skausmą sukelianti poelgį.

Sulaukusi draugų žinios, sesers bei dukterėčios netekusi moteris, socialiniame tinkle „Instagram“ pastebėjo, kad viena moteris dalinosi nuotraukomis iš nelaimės vietos:

„Atsidariusi paskyrą, pasijaučiau dar blogiau, nes tikriausiai tam, kad užaugintų savo followerių skaičių ši persona įkėlė nuotraukas kaip skendo mašina, kurioje žuvo mano sesuo ir jos dukrytė.

Man pasidarė bloga, kai tai pamačiau, nukritau ant žemės, o mano mama pamačiusi tai klykė ne savo balsu.

Mes, gedinti šeima, tokių nuotraukų matyti nenorime ir protu nesuvokiu, kam jos buvo fotografuojamos. Tai mums suteikė dar daugiau skausmo.“

 

Organizatorių nuotr.

Tragiška nelaimė Klaipėdos rajone

Nelaimė įvyko sekmadienio naktį, apie 1 val. 20 min., Misgirių kaime, pranešė Policijos departamentas.

Pirminiais duomeninis, neasfaltuotu keliu dideliu greičiu automobiliu važiavęs neblaivus vyriškis trenkėsi į šalia tvenkinio esantį medį. Iš nuotraukų matyti, kad smūgis stiprus – aplink mėtosi mašinos dalys.

Įvykį stebėjusių liudininkų teigimu, nuo smūgio mašina vertėsi ir atsidūrė vandenyje

Teigiama, kad eismo įvykį sukėlęs vyras pats išlipo iš vandens ir prašė aplink esančių žmonių išgelbėti jo žmoną ir vaiką, tačiau tai padaryti buvo per vėlu.

 Apvertus mašiną ir ištraukus jų kūnus buvo bandoma gaivinti, bet nepavyko.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Miroslavas Gerasimovičius BNS sakė, kad į įvykio vietą atvykus ugniagesiams gelbėtojams, vaikas ir moteris jau buvo ištraukti iš vandens, žmonės jiems darė dirbtinį kvėpavimą.

Vėliau medikai konstatavo mergaitės ir moters mirtį.

Gelbėtojai ištraukė mašiną, atjungė jo akumuliatorių.

Automobilį vairavęs vyriškis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder