Prieš teismą stojo gauja, kuri žiauriai nužudė ir sušėrė krokodilams britų porą

(1)

Britų porą negailestinga pagrobėjų gauja nužudė, užtraukė užtrauktukus jų miegmaišiuose ir sušėrė krokodilams praėjus kelioms dienoms po to, kai jie įrašė BBC laidos "Sodininkų pasaulis" epizodą, - paskelbė thesun.co.uk.

Gerbiami botanikai 74 metų Rodas Saundersas ir 63 metų Rachel buvo užklupti, kai atokiame Pietų Afrikos gamtos rezervate ieškojo retų sėklų.

Jų automobilis "Toyota Land Cruiser" buvo rastas visas kruvinas

Pora šešis mėnesius per metus praleisdavo šukuodama kalnus ir miškus, ieškodama laukinių gėlių sėklų savo visame pasaulyje klestinčiam paštu užsakomam verslui.

2018 m. vasarį jie nuvažiavo 900 mylių nuo savo namų Keiptaune ir susitiko su BBC komanda Drakensbergo kalnuose Kva-Zulu Natale, kur buvo nufilmuoti ieškantys retų gladiolių.

Manoma, kad asmenukė su laidos "Sodininkų pasaulis" vedėju Nicku Bailey ir dar viena prodiuserio Robino Matthews'o nuotrauka yra paskutinės jų gyvos užfiksuotos nuotraukos.

Po filmavimo sodininkystės ekspertas Rodas ir jo 30 metų žmona mikrobiologė Rachel išvyko stovyklauti prie užtvankos atokiame miške.

Jie pasakė savo Silverhilo sėklų bendrovės darbuotojui, kad vyksta į Ngoye miško rezervatą už 90 mylių į šiaurę nuo Durbano, tačiau daugiau apie juos niekas negirdėjo.

Prokurorai teigia, kad jie buvo pagrobti iš stovyklos, mirtinai sumušti ir įmesti nuo tilto į pilną krokodilų Tugelos upę.

Iš dalies smarkiai suirusius jų kūnus po kelių dienų rado žvejai, tačiau jie buvo neatpažįstami ir atskirai atiduoti į morgus.

Tik po kelių mėnesių jie buvo atpažinti atlikus neatpažintų kūnų DNR tyrimus - Rodo kūnas tų pačių metų balandžio mėnesį, o Rachel - birželio mėnesį.

Tuo tarpu policija pradėjo visapusišką paiešką ir nustatė, kad iš jų sąskaitos buvo išgryninti pinigai.

Teigiama, kad elitinis "Hawks" organizuoto nusikalstamumo padalinys susiejo Rodo ir Rachel telefonus su vietiniais įtariamaisiais, kurie dalijosi ekstremistinėmis žinutėmis.

Iš viso buvo suimti keturi įtariamieji - trys Pietų Afrikoje, maždaug už 30 mylių nuo rezervato, ir vienas Nyderlanduose.

Trys iš jų šią savaitę stojo prieš Durbano aukščiausiąjį teismą, kaltinami pagrobimu, nužudymu, apiplėšimu ir vagyste.

39 metų Sayefundeen Aslam Del Vecchio, 28 metų jo žmona Bibi Fatima Patel ir 35 metų jų tuometinis nuomininkas Mussa Ahmad Jackson neigia visus kaltinimus.

Teismui buvo pranešta: "Nustatyta, kad kaltinamieji iš įvairių bankomatų ėmė pinigus, o tai sudarė 734 000 randų (37 000 svarų sterlingų) vagystę, be to, buvo apvogtas jų automobilis "Land Cruiser" ir stovyklavimo įranga."

Teismui buvo pranešta, kad Bibi Patel rankinėje rasti kvitai atitiko pirkinius, atliktus Rachel Saunders banko kortele.

Nuomininkas Mussa Ahmadas Džeksonas buvo suimtas praėjus mėnesiui po sutuoktinių poros nužudymo ir, kaip teigiama, policininkams sakė, kad padėjo atsikratyti kūnų.

Ketvirtasis įtariamasis Nyderlanduose nebuvo susijęs su pagrobimu ir nužudymu.

Organizatorių nuotr.

Rodas ir Rachel Saundersai

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder