Prievartautojas metė iššūkį policijai: dvikova truko kiek ilgiau nei valandą (2)

Ketvirtadienis Plungės rajono policijos komisariato pareigūnams prasidėjo netradiciškai. Darbo dienos pradžioje suplanuotus įprastinius darbus teko skubiai nutraukti dėl nemalonaus incidento. Tačiau ant kojų dėl iš panosės pasprukusio sulaikyto šlykščiu nusikaltimu įtariamo asmens pakelti policininkai munduro garbę apgynė.

Sumaištis Plungėje antradienį prasidėjo jau įdienojus. Apie 10 val. iš Minijos gatvės pradžioje stovinčio Plungės rajono policijos komisariato patalpų savavališkai pasišalino devyniolikmetis.

Vaikinas buvo sulaikytas dėl įtarimų padarius kelis nusikaltimus. Ne tik tuo, kad galimai mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo.

Bet ir seksualiniu prievartavimu - galimai tenkino lytinę aistrą su žmogumi prieš šio valią analiniu, oraliniu ar kitokio fizinio sąlyčio būdu panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti, ar kitaip atimdamas galimybę priešintis, ar pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusio asmens būkle.

Už šiuos nusikaltimus jaunuoliui gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Pasak Klaipėdos apskrities VPK atstovės Andromedos Grauslienės, įtariamasis paspruko, kai buvo vedamas į laikino sulaikymo patalpą.

"Ketvirtadienio rytą, nurodytu laiku, vaikinas pats atvyko į apklausą. Po jos pareigūnai nusprendė įtariamąjį laikinai sulaikyti. Vedamas į komisariato patalpose esančią laikino sulaikymo patalpą įtariamasis pabėgo", - teigė A. Grauslienė.

Panašu, kad jaunuolis paspruko patykojęs patogaus momento, nes smurtas ar fizinė jėga per šį įvykį panaudota nebuvo.

Gausios Plungės teisėsaugininkų pajėgos bėglio ieškojo kiek ilgiau nei valandą. Pastangos veltui nenuėjo. Apie 11.10 val. jis rastas už apie kilometrą nuo rajono policijos komisariato pastato esančioje Smilties gatvėje.

Devyniolikmetis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kalinio pabėgimo. Tas, kas būdamas sulaikytas, suimtas ar atlikdamas arešto, laisvės atėmimo ar laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę pabėgo iš jo laikymo vietos, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

nuo Molotkovo su kalašu tai patys mentai bėgo kelnes prišikę ir primyžę, menkystos, paskui teko keisti uniformas nes šūdai neišsiskalbė
jo, 2021-12-03 21:25
Na ir ziopla ta policija prisiima visokiu piemenu ir kaip ne geda dar skelbtis
begs Jonaskurna, 2021-12-03 11:42
Sidebar placeholder