Priliuobusiam gaideliui senamiesčio gatvė tapo per siaura: apsidaužęs sparnus, spruko pėsčiomis
Nuo alkoholio apsvaigusio vairuotojo kelionė šio penktadienio (birželio 26 d.) naktį baigėsi Klaipėdos senamiestyje.
Tačiau po to ir prasidėjo visas "linksmumas".
Apie 1.07 val. mieste budėję patruliai iškviesti į Žvejų gatvę, jau seniai tapusią pagrindine uostamiesčio naktinių linksmybių vieta.
Joje kelio ženklą kliudė ir apgadino nesuvaldytas "Subaru".
Palikęs automobilį avarijos vietoje, vairuotojas iš jos pasišalino.
Bėglio paieška truko kiek ilgiau nei valandą.
Pareigūnai "Subaru" vairuotoją rado apie 2.20 val.
"Vakarų ekspreso" duomenimis, 53 metų vyras aptiktas ir sulaikytas ne namuose.
Jis buvo gerokai apsvaigęs nuo alkoholio - nustatytas sunkus girtumo laipsnis.
Į alkotesterį įpūtė 2,57 alkoholio promilės.
"Subaru" vairuotojui namuose blaivyti neleista, jis pristatytas į Klaipėdos apskrities VPK.
Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Rašyti komentarą