Prokuratūra aiškinsis, kodėl krepšininkas nesulaukė greitosios pagalbos

Rungtynių metu mirus anykštėnui krepšininkui, Panevėžio prokuratūra pradėjo tyrimą dėl Anykščių rajone esančios greitosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo teisinio reglamentavimo tinkamumo.

Prokuratūra penktadienį pranešė, kad taip pat aiškinsis, ar teikiant bei užtikrinant šių paslaugų teikimą laikomasi įstatymų bei kitų teisės aktų reikalavimų.

Prokuroras Donatas Skrebiškis tyrimą inicijavo reaguodamas į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją.

„Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorams pavedžiau išsiaiškinti, ar tinkamai buvo ir yra organizuojamas greitosios medicinos pagalbos teikimas Anykščių rajone, kad ateityje galbūt pavyktų išvengti panašių skaudžių atvejų“, – pranešime cituojamas jis.

Anykščių ekipos žaidėjas Benas Steponėnas mirė spalio 7 dieną draugiškų krepšinio rungtynių tarp Anykščių „KKSC–Elmio“ ir „Biržų“ komandų metu, po to kai prarado sąmonę.

Prokuratūra nurodo, jog žiniasklaidoje teigiama, kad tuo metu Anykščių mieste nebuvo nei vieno greitosios medicinos pagalbos ekipažo, todėl medikai skubiai atvykti pagal iškvietimą ir suteikti būtiną pagalbą prastai pasijutusiam krepšininkui negalėjo.

Kai už 30 kilometrų buvęs greitosios pagalbos medikų ekipažas atvyko, vyras jau buvo miręs.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder