Kaip skelbia Policijos departamentas, birželio 27 d. apie 17 val. 47 min. į Kauno ligoninę iš namų šiame mieste pristatyta moteris (gim. 1973 m.), kuri paaiškino, kad tą pačią dieną, apie 16 val. 30 min., namuose, konflikto metu, ją sumušė sutuoktinis. Jis yra Kauno apylinkės prokuratūros prokuroras (gim. 1964 m.). Įtariamajam įteiktas šaukimas.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo ir grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo.
Rašyti komentarą