Retifizmas? Ilgapirštį domino tik dešinės kojos batai

Ikiteisminį tyrimą dėl vagystės pradėję Klaipėdos policininkai ieško neįprasto nusikaltėlio. Jis iš parduotuvės nugvelbė du vienos kojos batus, o grįžęs čiupo visai ne antros kojos apavą.

Vakar centrinėje uostamiesčio Herkaus Manto gatvėje įsikūrusi parduotuvė du kartu nukentėjo nuo tuo paties vagišiaus. Jo elgesys sukėlė įtarimą ne tik parduotuvės darbuotojoms, bet ir iškviestiems policininkams.

Arba nusikaltėlis paprasčiausiai kvailai apsižioplino, arba jaučia ypatingą, gal net ir lytinį, potraukį batams. Pastarasis moksliškai vadinamas retifizmu.

Vyras pro parduotuvės duris įžengė prieš vidurdienį. Apie 10.56 val., jis, matant parduotuvės pardavėjai, atvirai iš batų stovo pavogė du, skirtingų dydžių, dešinės kojos batus ir iš parduotuvės greitai pasišalino.

Apstulbę nusikaltimo liudytojai apie įvykį pranešė policijai ir laukdami atvykstančių pareigų, ėmė svarstyti apie keistą vagišiaus elgesį ir pasirinkimą.

Tačiau netrukus parduotuvės darbuotoja apstulbo dar labiau, pamačiusi, kad tas pat vyras vėl pasirodė parduotuvėje.

Grįžęs į nusikaltimo vietą vagis ieškojo ne kitos kojos batų. Jis atvirai nuo drabužių stovo pavogė dvi striukes ir pasišalino.

Padarytą žalą parduotuvės atstovai įvertino 1756 eurais. Įtariamojo ieško policija.

Sidebar placeholder