Šalčininkų policija teigia sėkmingai triuškinanti nelegalaus alkoholio „taškus“

Šalčininkų policija teigia sėkmingai triuškinanti nelegalaus alkoholio taškus ir skaičiuoja, jog trečdaliu sumažėjo smurto artimoje aplinkoje atvejų.

„Mažinama žala šalies ekonomikai, nes nelegalūs prekeiviai mokesčių nemoka, o alkoholis net už maisto produktus socialiai remtinoms šeimoms yra platinamas nepasiturintiems gyventojams.

Siekdami išvengti atsakomybės, prekeiviai priklausomybe alkoholiui turintiems asmenims siūlo išgerti „prekybos vietoje“, – teigia policija.

Šalčininkų rajono policijos pareigūnai ne kartą lankėsi pas 53 metų Eišiškių gyventoją, vietiniams žinomo „taško“ savininkę.

Trečiadienį čia pareigūnai užfiksavo eilinį prekybos namine degtine atvejį, o kratos metu slėptuvėje, užkastame sniege, rado keliolika litrų naminės degtinės.

Policininkai jau ketvirtą kartą moteriai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str.).

Paskutinė teismo paskirta bausmė įsiteisėjo rugsėjo 7 dieną – už sistemingą nelegalią prekybą alkoholiu jai skirta 17 parų arešto.

„Tačiau bausmės jai jokio poveikio nedaro – pastaroji savo verslo neatsisako, tik keičia prekybos alkoholiu taktiką, naudoja vis naujas slėptuves, neparduoda alkoholio nepažįstamiems“, – nurodo policija.

Policininkai sako, kad jų kova su nelegalia alkoholio prekyba pareigūnams primena Sizifo darbą, tačiau policija rankų nenuleidžia – turėdama gyventojų pasitikėjimą, kovą su nelegalia alkoholio prekyba Šalčininkų rajone ir toliau laikys prioritetine.

Šalčininkų rajono policija sako ir ir toliau besitikinti glaudaus bendradarbiavimo su vietos gyventojais nustatant ir išaiškinant nelegalios prekybos alkoholiu atvejus ir prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 7 00 60000.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder