Šalikelėje paliktą mašiną rado „nuautą“: ant stogo ir be ratų

(10)

Sulaukę pranešimo apie Šilalės rajone, šalikelėje, rastą nežinia kieno apgadintą automobilį, policininkai pirmiausiai pagalvojo, kad taip bandoma išvengti atsakomybės dėl padarytos avarijos. Tačiau įtarimai nepasitvirtino.

"Vakarų ekspresas" trumpai rašė, kad gruodžio 28 dieną Šilalės rajone rastas apgadintas "Mercedes-Benz". Jo savininkas padarytą žalą įvertino 1000 eurų.

Pranešimo sulaukę Tauragės apskrities VPK pareigūnai neatmetė galimybės, jog mašinos savininkas gali meluoti, siekdamas išvengti už padarytą eismo įvykį gresiančios atsakomybės.

Surinkus papildomą informaciją ėmė aiškėti, kad jis negudravo.

Sugedus "Mercedes-Benz" automobilio ratui, mašiną 29 metų vyras paliko stovėti šalikelėje, Gūbrių kaime (apie 4 kilometrai nuo Šilalės).

Po kiek laiko prie automobilio grįžęs vairuotojas rado jį apverstą ant stogo. Mašina buvo be ratų ir kitų lengvai nuimamų detalių.

Apie įvykį vyras pranešė policijai. Tauragės apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo.

"Mercedes-Benz" suniokoję įtariamieji ieškomi. Jiems gresia baudžiamoji atsakomybė ir viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder