Nuo koronaviruso Lietuvoje mirė dar 2 žmonės

Socialinių paslaugų centre - miręs kūdikis

2021-12-02 apie 16.20 val. Klaipėdoje, socialinių paslaugų centre, buvo rastas mirusios  2021 m. gimusios mergaitės kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

„Mergaitė turėjo labai sunkią negalią, pas mus ją atvežė vaiko teisės iš ligoninės Kaune, mes ją pakrikštijome“, – BNS sakė Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“ direktorė Ramutė Girinskienė.

Dėl mažylės laidotuvių bus bandoma tartis su 19-mete klaipėdiete vaiko mama. Centre apgyvendinta dukra ji nesidomėjo.

Policija pranešė pradėjusi tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Centre šiuo metu gyvena dar devyni negalią turintys vaikai.

Klaipėdos socialinių paslaugų centras „Danė“ yra savivaldybės biudžetinė įstaiga, jos paskirtis – užtikrinti globos (rūpybos), ugdymo ir trumpalaikės (ilgalaikės) socialinės globos paslaugų teikimą Klaipėdos miesto vaikams, turintiems sunkią negalią bei dienos socialinės globos paslaugų teikimą senyvo amžiaus ir suaugusiems asmenims su psichikos negalia.

Nepasirinko saugaus greičio

2021-12-02 apie 20.14 val. Plungės r., Pauošnių k., nereguliuojamoje sankryžoje, blaivus taksi automobilio „VW Touran“ vairuotojas gimęs 1953 m., pirminiais duomenimis, neatsižvelgė į meteorologines sąlygas, nepasirinko saugaus greičio, dėl to nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo į pakelės griovį. Eismo įvykio metu nukentėjo 1986 m. gimęs automobilio keleivis, kuris nuvežtas į ligoninę. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 281 str. 

Sulaikė smurtautoją

2021-12-02 d. apie 10 val. iš Plungės r. PK patalpų pasišalino 2002 m. gimęs įtariamasis pagal LR BK 140 str. 1 d. ir 150 str. 1 d., kuris tą pačią dieną 11.10 val.  buvo sulaikytas Plungėje, Smilties g., bei uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 241 str. 1 d. 
 

Sidebar placeholder