Stabdė dviratininkus ir paspirtukininkus: per karščius gaivinosi ne tik vandeniu
Policinę priemonę Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus ir Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai pirmadienį (birželio 22 d.) surengė uostamiesčio centrinėje dalyje - ties Taikos prospekto ir Bijūnų gatvės sankryža.
Per reidą užfiksuota 15 KET pažeidimų.
Sustabdyti keturi neblaivūs dviračių transporto priemonių vairuotojai.
Dviračiais važiavusiems 54 metų ir 64 metų vyrams nustatyti atitinkamai sunkus (2,54 prom.) bei vidutinis (1,94 prom.) girtumo laipsniai.
Ant elektrinių paspirtukų stoję 56 metų ir 66 metų vyrai buvo vidutiniškai girti (2,26 prom. ir 1,92 prom.).
"Dar aštuoni elektrines mikrojudumo priemones vairavę asmenys atsakomybės sulauks, nes nedėvėjo jiems privalomų saugos šalmų. Taip pat užfiksuota, kad trys 16 metų nesulaukę nepilnamečiai, neturėdami specialių pažymėjimų, vairavo galingus paspirtukus, kuriais važiuoti galima tik vyresniems nei 16 metų asmenims", - pranešė Klaipėdos apskrities VPK.
Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnų duomenimis, uostamiestyje šiemet jau užfiksuoti 29 eismo įvykiai, kuriuose dalyvavo dviračių ar elektrinių mikrojudumo priemonių vairuotojai.
Per juos sužalota 10 žmonių.
Nuo šių metų pradžios visoje Klaipėdos apskrityje nustatyta apie 800 įvairių KET pažeidimų, kuriuos padarė dviračių ir elektrinių mikrojudumo priemonių vairuotojai.
Pasak policininkų, net 170 iš jų buvo neblaivūs, o daugiau kaip 500 važiavo nedėvėdami saugos šalmų.
Rašyti komentarą