Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Klaipėdoje autobusu važiuoti tikras iššūkys!Tu turi būti pasiruošęs viskam!Kaip prieš nosį uždaromos durys ir nesvarbu,kad pusė tavo kūno jau autobuse...kad tu su mažu vaiku vėžimėlyje negali įlipt ar išlipti,nes auto yra toli nuo šaligatvio...kai lauke +30 įjungiamas pečiukas ir viskas sandariai uždaryta... jei likai be sėdimos vietos,tai jau turi klupti keturiom ir melstis,kad davažiuotum iki vietos...Na ir jei išlipai iš autobuso sveikas ir gyvas žmogau,tai reiškia tau pasisekė!Šiandien tavo diena!
Jolanta, 2021-06-27 09:59
Kodėl nematote vairuotojų ir nebaudžiate , kaip jie išlaipina keleivius stotelėse, neprivažiuoja prie bortelio šaligatvio,o sustoja važiuojamoj daly ir šok su protezais kojų iš tokio aukščio baisu susilaužyti rašo, rašo keleivei bet dėmesio jokio pažiūrėkit visą tai Vingio pasaže įsitikinsite
Ramutė, 2021-06-24 10:16
Kodėl netikrinamas autobusų greitis senamisetyje ant tilto, ten ženklas 10, jie varo toliau 30-40. Palikitę šitą gatvę tik lengvųjų auto eismui piko metu. Autobusai kenkia viskam tiltui, grindiniiui.
kodėl netirkinamasu greitis, 2021-06-24 09:40

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.