Šūviai automobilių aikštelėje greta Vievio: du žmonės negyvi, viena moteris ligoninėje

(1)

Didele tragedija baigėsi šeimyninis barnis netoli Vievio. Čia vyras viešoje vietoje nušovė savo žmoną, sužeidė podukrą ir pats nusižudė.

Į įvykio suvažiavo gausios policijos pajėgos, pareigūnai bando išsiaiškinti visas tragedijos automobilių stovėjimo aikštelėje aplinkybes.

Pranešimą apie įvykį Vilniaus apskrities policija antradienį gavo apie 13 val. 50 min. Pareigūnai būvo informuoti, kad Elektrėnų savivaldybėje, Vievio seniūnijoje, Vilūniškių kaime aidi šūviai. Pasak pranešimo, 61 metų vyras nušovė žmoną ir pats nusižudė.

Per šaudynes buvo sužeista moters duktė (gimusi 1989 m.) – šaudžiusio vyriškio podukra. Ji po incidento vėliau nuvežta į ligoninę.

Pirminiais duomenimis, apie šaudynes pranešė pranešė pati sužeista moteris. Ji atbėgo į netoliese esantį žuvies restoraną ir paprašė pagalbos.

Į įvykio vietą suvažiavo gausios pareigūnų pajėgos, atvyko policijos ekspertai iš Vilniaus.

Paaiškėjo, kad tragedija įvyko viešoje vietoje – automobilių aikštelėje greta žuvies restorano. Čia iš tiesų buvo rasti moters (gimusi 1965 m.) ir vyro (gim. 1962 m.) kūnai. Šalia rastas ir ginklas iš kuriuo, kaip manoma, ir buvo šaudyta.

Pirminiais duomenimis, šūvių būta nemažai.

Pareigūnai bando išsiaiškinti, visas nelaimės aplinkybes.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Emocinė parama telefonu:

Emocinė parama internetu:

Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba:

Kilus klausimams kviečiame žmones pasikonsultuoti su vaiko teisių gynėjais skambinant nemokamu tel. 8 800 10 800, taip pat galima rašyti žinutę interneto svetainėje vaikoteises.lrv.lt esančiame pokalbių laukelyje „Pasikalbėkime“.

Pranešti apie vaiko teisių pažeidimą galima artimiausiame vaiko teisių apsaugos skyriuje, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje arba skambinant bendruoju pagalbos numeriu 112.

Skubi psichologinė pagalba per „Skype“

  • Krizių įveikimo centras 16.00-20.00 (I-V), 12.00-16.00 (VI), krizesiveikimas.lt, krizesiveikimas
  • Lietuvos kurčiųjų draugija (psichologinės konsultacijos gestų kalba) 16.00-18.00 (II), 10.00-12.00 (III), 15.30-17.30 (IV), www.lkd.lt, LKD.psichologas

Nemokama pagalba nusižudžiusiųjų artimiesiems

  • Asociacija „Artimiems“ (organizuoja savitarpio pagalbos grupes. Interneto svetainėje pateikia naudingą informaciją nusižudžiusiųjų artimiesiems) artimiems.lt

Skubi anoniminė psichologinė pagalba

Skubi pagalba ligoninėje:

Klaipėdos jūrininkų ligoninė, Psichiatrijos departamentas Švėkšnoje Aušros g. 27, Švėkšna, +370 441 48281, visą parą, jurlig.lt

Klaipėdos universitetinė ligoninė Liepojos g. 41, Klaipėda, +370 46 396600, 8.00-17.00, kul.lt

Respublikinė Klaipėdos ligoninė S. Nėries g. 3, Klaipėda, +370 46 397780, visą parą, rkligonine.lt

Daugiau informacijos apie pagalbą ir kontaktai kituose miestuose - www.tuesi.lt.

 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder