Tėvo diena: muštynės ir svaigalų vagystė

Sekmadienį norintiems pašvęsti progos ieškoti nereikėjo. Lietuvoje buvo minima Tėvo diena. Palangoje ji paminėta muštynėmis parduotuvėje, Klaipėdoje - vagyste.

Neprasilenkė parduotuvėje

Muštynės sekmadienį įvyko Palangoje. Prekybos centre susirinko jaunuoliai kaip tik prieš prekybos alkoholiniais gėrimais pabaigą. Keliems jų parduotuvėje taikiai prasilenkti nepavyko.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (KAVPK) pranešė, kad apie 14.15 val. Ganyklų g., prekybos centre, 25-erių metų jaunuolis kelis kartus trenkė šešeriais metais jaunesniam vaikinui.

Vėliau, bandydamas vėl patekti į prekybos centro vidų, matyt, kad įsigytų alkoholio, įtariamasis apgadino įėjimo duris. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Minėtose muštynėse dalyvavo ir dar vienas asmuo, tačiau jis iš įvykio vietos pasišalino. Policija aiškinasi jo tapatybę.

Pritrūko svaigalų

O štai dar vienas kol kas nenustatytas asmuo šventiniam vakarėliui akivaizdžiai pritrūko ir pinigų, ir svaigalų.

KAVPK informuoja, kad pirmadienio naktį, apie 02.31 val., Klaipėdoje, Taikos pr., nenustatytas asmuo įsibrovė į baro patalpas.

Iš kasos aparato jis paėmė apie 50 eurų, nuo lentynos pagriebė 4 butelius įvairių alkoholinių gėrimų, nuo baro - apie 15 pakelių cigarečių ir pasišalino. Žala tikslinama. Pradėtas vagystės tyrimas.

Iš nusikaltimo fiksavimo laiko minutės tikslumu akivaizdu, kad bare suveikė apsaugos signalizacija ar net vagystę užfiksavo stebėjimo kameros. Policija tyrimo detalių neatskleidžia.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder