Tragiška diena pajūryje: po avarijos mirė moteris, tiriamas padegimas
Skaudi nelaimė įvyko gegužės 23 dieną apie 13.52 val. Klaipėdos rajone, Šnaukštų kaime. Automobilis „Toyota Urban Cruiser“, vairuojamas 1945 metais gimusio vyro, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Per avariją nukentėjo kartu važiavusi 1950 metais gimusi keleivė. Dėl patirtų sužalojimų moteris buvo paguldyta į ligoninę, tačiau tą pačią dieną, 17.37 val., mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 straipsnio 5 dalį.
Tą pačią dieną apie 15.39 val. Klaipėdoje, Vingio gatvėje, viešoje vietoje mirė medikų gaivintas 1953 metais gimęs vyras. Policija pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.
Dar vienas tyrimas pradėtas dėl galimai turėtų narkotinių medžiagų. Apie 16.05 val. Klaipėdoje, Bangų gatvėje esančioje gydymo įstaigoje, pas 2008 metais gimusį vaikiną rastas popieriaus lankstinukas su, įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Policija taip pat tiria incidentą, gegužės 19 dieną įvykusį vienoje Taikos prospekto parduotuvėje. Apie 13.30 val., kilus žodiniam konfliktui, vyras matant aplinkiniams papurškė galimai ašarinių dujų 1969 metais gimusiai apsaugos darbuotojai ir pasišalino iš įvykio vietos. Dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėtas tyrimas.
Vakare, apie 21.48 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Reikjaviko gatvėje, daugiabučio rūsyje degė sandėliukas. Įtariama, kad gaisras galėjo būti sukeltas tyčia. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.
Rašyti komentarą