„Užlopyta“ žaizda nesutrukdė: iš ligoninės pabėgti lengviau nei iš areštinės
Ne tik greitosios medikų, bet mieste per šventinį laisvadienį budėjusių policininkų pagalbos Klaipėdoje prireikė trečiadienio (birželio 24 d.) popietę.
Apie 14.11 val. jie iškviesti į Šilutės plente stovintį daugiabutį.
Nemenkas konfliktas įvyko namo laiptinėje - bendros kalbos nerado du vyrai.
Pirmasis neišlaikė 30-metis klaipėdietis, kuris peiliu sužalojo kitą konflikto dalyvį - 35 metų vyrą.
Ir pakankamai stipriai, nes nukentėjusiajam prireikė medikų pagalbos.
Greitosios medicininės pagalbos tarnybos brigada jį nuvežė į ligoninę.
Atvykę patruliai įtariamąjį sulaikė, jis uždarytas į Klaipėdos apskrities VPK areštinę.
Tuo ši istorija tądien nesibaigė.
Į ligoninę atvežtas peiliu sužalotas vyras joje neužsibuvo ir iš jos savavališkai pasišalino.
Pareigūnai aiškinasi kruvino konflikto priežastį ir aplinkybes.
Tad, nukentėjusiajam dar teks su jais pabendrauti.
Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Už tai gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Rašyti komentarą