eurai

Vagilės jauku tapo skiepų pažymėjimas: senolė prarado gyvenimo santaupas

Tauragės apskrities policininkai ieško nusikaltėlės, kuri nuskriaudė Skaudvilėje gyvenančią garbingo amžiaus senolę. Pastaroji patikėjo, kad pas ją apsilankė skiepų pažymėjimo tikrintoja.

Į Tauragės apskrities VPK 84 metų pensininkė kreipėsi pirmadienio rytą, apie 10 val. Ji pranešė, kad dar praėjusią savaitę nukentėjo nuo ją apvogusios moters.

Nusikaltimas įvykdytas lapkričio 22 d. vakarą. Apie 18 val. į Skaudvilėje gyvenančios senjorės duris pasibeldė nepažįstama moteris. Ji šeimininkės pasitikėjimą įgavo patikinusi, jog atvyko patikrinti COVID-19 skiepų pažymėjimą.

Nepažįstamajai išėjus, senolė pasigedo kambaryje laikytų 9600 eurų. Įtariama, kad gudrumu sužinojusi kiek skaudviliškė namuose laiko pinigų, vagilė nesunkiai nukreipė jos dėmesį ir pavogė.

Pasak Tauragės apskrities VPK atstovės Linos Banienės, apie pavogtus pinigus nukentėjusioji ilgai niekam nesakė. Tik po savaitės prasitarė ją aplankyti atvykusiai socialinei darbuotojai.

Nusikaltėlės ieškantys Tauragės apskrities VPK kriminalistai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Jiems gali sutrukdyti po nusikaltimo praėjęs nemažas laiko tarpas ir tai, kad senolė nelabai įsidėmėjo nekviestos viešnios požymius.

Už svetimo turto pagrobimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder