Vagišiai rinkosi tik BMW

Skirtingose uostamiesčio dalyse gyvenančių dviejų klaipėdiečių trečiadienio rytas prasidėjo vienodai. Tos pačios markės mašinas vairuojantys vyrai siuntė ne pačius gražiausius žodžius jų automobilius apšvarinusiems ilgapirščiams.

Klaipėdos apskrities VPK pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių. Neatmetama galimybė, jog abu jie netrukus bus sujungti į vieną.

Pirmasis į policiją trečiadienio rytą kreipėsi Dragūnų gatvės gyventojas. Apie 8 val. jis pamatė, kad yra apvogtas vienai įmonei oficialiai priklausantis BMW X5.

Nusikaltėlis ar nusikaltėliai laiko mašinai atrakinti negaišo. Į vidų patekta tiesiog išdaužus priekinių durelių lango stiklą.

Pavogtas daugiafunkcis vairas ir prietaisų skydelis, sugadintas priekinis skydas. Padaryta žala tikslinama.

Nepraėjus nė valandai, apie 8.58 val., nuotaika subjuro Klemiškės gatvės gyventojui. Susiruošęs važiuoti BMW KRF 500, pamatė, kad iš salono pavogtas LED skydelis.

Kaip ir pirmuoju atveju, nusikaltėliai pasielgė labai elementariai. Į mašinos vidų pateko išdaužę vairuotojo pusės durų lango stiklą. Jų padaryta žala įvertinta 800 eurų.

Policininkai beveik neabejoja, kad abi vagystes įvykdė tie patys asmenys. Ir veikė jie tikrai ne spontaniškai.

Ilgapirščiai gavo išankstinį užsakymą, gerai žinojo, kur eina ir ko ieško.

Pasak Klaipėdos apskrities VPK atstovės Andromedos Grauslienės, neatmetama galimybė, jog šiuos nusikaltimus įvykdė ne vietiniai, o vadinamieji pravažiuojantys vagys.

Konkretų tikslą bei užsakymą turėję ilgapirščiai Klaipėdoje siautėjo jau ne pirma kartą. Masinės konkrečių automobilio detalių vagystės nėra naujiena nei pajūryje, nei visoje Lietuvoje.

Dažniausiai taikiniu tampa naujesni automobiliai, todėl ir padaryta žala būna nemaža. Vagiamos brangios detalės, kurios ne tik lengvai nuimamos, bet ir turi paklausą, todėl labai greitai realizuojamos.

Kartais susiklosto ir paradoksali situacija. Teisėsaugininkai įtaria, jog nuo vagių nukentėjusių asmenų automobiliai remontuojami panaudojant ir nusikalstamu būdu gautas detales.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder