Vairuotojo karjera baigėsi vos prasidėjusi: pėsčiąjį partrenkęs girtas jaunuolis nepasislėpė

Per Žolinę Klaipėdos apskrities keliuose ir gatvėse nesaugiausia buvo pėstiesiems. Ligoninėse atsidūrė du automobilių partrenkti skirtingo amžiaus asmenys. Vieną avariją sukėlęs ir likimo valiai sužalotą žmogų palikęs neblaivus jaunas BMW vairuotojas naiviai tikėjosi, kad jo pareigūnai neras.

Rugpjūčio 15-ąją visoje šalyje įvykusiose avarijose nukentėjo trys pėstieji. Du iš šių eismo įvykių užregistruoti Klaipėdos apskrities VPK.

Žinia apie gatvėje rastą avarijoje sužalotą jauną žmogų nedidelį Ylakių miestelį sukrėtė pirmadienio rytą. Skuodo rajono policijos komisariato pareigūnai į jį iškviesti apie 7.22 val.

Miestelio gatvėje rastas gulintis automobilio partrenktas sužalotas 23 metų jaunuolis. Vietos gyventojai iškvietė greitosios medicinos pagalbos brigadą, kuri sužeistąjį skubiai nuvežė į ligoninę.

Važiuojamąja kelio dalimi transporto priemonių važiavimo krytimi ėjusį žmogų partrenkusios mašinos vairuotojas iš eismo įvykio vietos nuvažiavo.

Tirdami įvykio aplinkybes policininkai pradėjo jo paiešką ir greitai užčiuopė iki galimo įtariamojo nuvedusį siūlo galą.

Pirminiais duomenimis, avariją padarė ir sužeistą žmogų likimo valiai paliko "BMW 318i" vairavęs 20-metis. Vaikinas sulaikytas.

Įtariama, kad jis prie mašinos vairo sėdo ir žmogų sužalojo būdamas neblaivus. Vairuotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis - 1,15 alkoholio promilės.

Kol kas įtariamojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisyklių pažeidimo, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata.

Tam, kas tai padarė vairuodamas kelių transporto priemonę, gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Oficialiai patvirtinus, kad BMW vairavęs vaikinas avariją padarė būdamas girtas, jam gresia kur kas griežtesnė bausmė.

Antroji įskaitinė avarija pirmadienio popietę įvyko jau pačioje Klaipėdoje. Senolės pėsčiųjų perėja neapsaugojo.

Nidos ir Naikupės gatvių sankryžoje į kairę sukdamas "Opel" kliudė pėsčiųjų perėja ėjusią 79 metų pėsčiąją ir ją sužalojo. Pensininkei prireikė medikų pagalbos.

Automobilį vairavo jauna vairuotoja - 22 metų mergina.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder