Vandens spąstuose atsidūrusį „brisių“ išgelbėjo ugniagesiai

Vakar Kretingos rajono ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė į Dabupio upelį įkritusiam šuniui.

Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie nepavydėtinoje situacijoje atsidūrusį gyvūną gautas vakar ryte. Apie 9.29 val. telefono numerį 112 surinko Darbėnų miestelio gyventojas. Jis pranešė, kad į Dabupio upelį, ties Skuodo gatve, įkrito šuo. Vandenyje atsidūręs gyvūnas pats į krantą išlipti negalėjo, nes įsipainiojo pakrantėje augančiuose vijokliuose.

Į įvykio vietą atvykusiems Darbėnų ugniagesiams teko ne tik panaudoti parankines priemones, bet ir pasisaugoti pakankamai agresyviai nusiteikusio šuns. Nukirpus vijoklius, jis į krantą, kaip manyta,  neplaukė ir liko šaltame vandenyje.

Visi bandymai prisivilioti baigėsi nesėkmingai. Tada iki gyvūno nusigavęs gelbėtojas pabandė ji paprasčiausiai parnešti.

Tačiau apkabintas per pilvą jis ėmė rodyti nepasitenkinimą ir pradėjo urgzti. Gelbėtojams neliko nieko kito, kaip tik apjuosti šunį virve ir partempti į sausumą.

Gelbėjimo operacija baigėsi sėkmingai. Kadangi šuns šeimininko rasti nepavyko, jis perduotas gyvūnų globos tarnybos "Nuaras" darbuotojams.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder