Vairuotojas išsitraukė pistoletą

Vilniaus centre – šokiruojantis incidentas: prieš „Wolt“ kurjerį vairuotojas išsitraukė pistoletą

Socialiniuose tinkluose sklinda vaizdo įrašas, nufilmuotas Vilniuje, – į objektyvą pateko konfliktas, kilęs tarp automobilio vairuotojo ir „Wolt“ kurjerio, kurio metu buvo griebtasi ginklo. Policija Alfa.lt patvirtino, jog apie šį incidentą žinoma, aiškinamasi, kas įvyko.

Prieš „Wolt“ kurjerį vairuotojas išsitraukė pistoletą

Virtualioje erdvėje cirkuliuoja emocijas keliantis vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip Vilniaus centre, netoli Katedros, prie Pilies gatvės pradžios, vystosi konfliktas tarp maisto išvežiotojo ir automobilio vairuotojo.

Iš trumpo vaizdo įrašo matyti, kaip vairuotojas išsitraukia ginklą, jį užtaiso ir nukreipia į išvežiotoją, o tuomet pasiunčia jį necenzūriniais žodžiais.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja patvirtino, kad buvo gautas pranešimas apie šį įvykį, pastarasis įvyko ketvirtadienio vakarą.

„Vakar (t. y. 2023-05-23) 21.28 val. gatvėje tarp „Skodos“ vairuotojo ir „Wolt“ kurjerio (su dviračiu) įvyko konfliktas, konflikto metu „Skodos“ vairuotojas išsitraukė iš kelnių kišenės daiktą, panašų į pistoletą, užsitaisė ir nukreipė į kurjerį“, – teigė J. Samorokovskaja.

Anot policijos atstovės, tikslinamos įvykio aplinkybės, renkama medžiaga dėl viešosios tvarkos sutrikdymo.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder