Vilniuje per vairuotojo sulaikymą nukentėjo policininkai ir jų mašinos

Vilniuje per vairuotojo sulaikymą nukentėjo policininkai ir jų mašinos

Vilniuje per vairuotojo sulaikymą nukentėjo trys policininkai ir apgadinti jų tarnybiniai automobiliai.

Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, apie 17.30 val., Tūkstantmečio gatvėje buvo sustabdytas šaligatviu važiuojantis automobilis „Toyota Prius“, jį vairavo 50-metis vyras.

Policijos pareigūnai vairuotojui surašė administracinių nusižengimų protokolą ir bandė jį įteikti pažeidėjui. Tačiau pastarasis kumščiu smogė tarnybos metu uniformuotai Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnei bei automobiliu pasišalino iš įvykio vietos.

Persekiojant minėtą automobilį, automobilio vairuotojas, siekdamas išvengti sulaikymo, taranavo Vilniaus apskrities policijai priklausantį tarnybinį automobilį „Renault Megane“ ir jį apgadinęs sustojo kelkraštyje.

Vairuotojas, siekdamas išvengti sulaikymo, pradėjo važiuoti atbulomis ir atsitrenkė į gale stovintį Vilniaus apskrities policijos tarnybinį automobilį „VW Transporter“ ir jį apgadino.

„Toyota Prius“ vairuotojas uždarytas į areštinę.

Per sulaikymą buvo sužalota Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato policininkė ir du policininkai. Jie po medikų apžiūros gydomi ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijai. 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder