Visų Šventųjų dieną giltinė dalgiu mosavo ir Klaipėdoje

Ilgąjį savaitgalį visoje šalyje budėjusios sustiprintos policijos pajėgos skaudžių nelaimių išvengti nepadėjo. Tragiška avarija Visų Šventųjų dieną uostamiestyje pareikalavo garbingo amžiaus keleivės gyvybės.

Klaipėdos specialiosios tarnybos į Girulių plentą su įjungtais šviesos ir garsiniais signalais skubėjo pirmadienio popietę. Apie 15.07 val. bendrosios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad susidūrė du automobiliai „Toyota“ - „Yaris“ ir „Avensis“.

Avarijos kaltininke tapo „Yaris“ vairavusi 77 metų senjorė. Garbingo amžiaus moters nesuvaldyta mašina išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kurioje ir įvyko kaktomuša su 50-mečio vairuojama „Avensis“. Per eismo įvykį nukentėjo 79 metų „Toyota Yaris“ keleivė. Ji patyrė labai sunkių viso kūno sužalojimų. Į ligoninę vežtos moters gyvybė užgeso greitosios medicininės pagalbos automobilyje.

Dėl žmogaus mirtimi pasibaigusios avarijos Klaipėdos apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas. Aiškinamasi, kodėl tiesiame kelio ruože automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Kol kas realiausiomis laikomos dvi versijos - netikėtai sušlubavusi vairuotojos sveikata ar jos pačios neatsargumas. Teigiama, kad „Toyota Yaris“ vairavusi pensininkė dėmesį nuo kelio galėjo nukreipti, kai pasilenkė pakelti nukritusio mobilaus telefono.

Kalbėdamas su „Vakarų ekspresu“, Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika nei šių versijų, nei to, ar mirtinai sužalota keleivė buvo prisisegusi saugos diržu, nekomentavo.

"Vairuotojai apklausti, tačiau vyksta ikiteisminis tyrimas, todėl jo duomenų atskleisti negaliu. Leiskime policininkams atlikti savo darbą.

Manau, kad po savaitės jau bus galima ką nors konkrečiau pasakyti", - teigė M. Džermeika.

Dvi avarijos, kuriose nukentėjo trys žmonės, uostamiestyje įvyko praėjusio šeštadienio vakarą. Apie 19.29 val. Smiltelės gatvėje 22 metų jaunuolio vairuojama „Mazda“ partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusį 41 metų vyrą. Pastarasis nugabentas į ligoninę. Įvykio vietoje liko nemažai kraujo. Jį teko nuplauti ugniagesiams.

Po valandos medikai bei policininkai darbavosi ir kitoje miesto vietoje. Priestočio gatvėje į kairę sukęs blaivus 25 metų BMW vairuotojas nepraleido iš priešpriešos pagrindiniu keliu atvažiavusio motociklo „Yamaha“, kuriuo važiavo du nepilnamečiai. Nukentėjo tiek septyniolikmetis motociklininkas, tiek metais jaunesnė keleivė.

Pasak M. Džermeikos, viso ilgojo savaitgalio dienomis pajūrio policininkai darbavosi išsijuosę. Reidai vykdyti uostamiestyje, jo prieigose ir Klaipėdos rajone. Rezultatai rodo, kad kai kuriems vairuotojams tiek jų pačių, tiek kitų eismo dalyvių saugumas bei gyvybės vis dar rūpi mažiausiai.

Sulaikyti ne tik neblaivūs, bet ir net keli prie vairo sėdę asmenys, kuriems nustatytas sunkus girtumo laipsnis. Trys areštinėje atsidūrę vyrai įpūtė daugiau nei 3 promiles alkoholio. Labiausiai pasižymėjo (3,75 prom.) vidury dienos Sulupės gatvėje sustabdytas 50-metis „Mercedes-Benz“ vairuotojas.

Iš viso per ilgąjį savaitgalį šalies keliuose įvykusiose avarijose žuvo keturi žmonės. Nuo metų pradžios eismo įvykiuose gyvybės neteko jau 123 asmenys (aštuoni nepilnamečiai).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder