Vogti įpratusiam lietuviui uždrausta eiti į Anglijos parduotuves

(1)

Už vagystes iš Anglijos parduotuvių ne kartą baustam lietuviui teismas uždraudė įkelti koją į kai kurias prekybos vietas, o sulaužius šį draudimą vyras gali būti pasodintas į kalėjimą.

Peterboro magistratų teismas 37 metų Donatui Veckui pritaikė nusikalstamo elgesio orderį – ši sankcija reiškia tam tikrus apribojimus, už kurių pažeidimą gresia belangė.

„Orderis mums suteikia daugiau galių, jeigu jis dar kartą bandys nusikalsti. Jeigu jis bus pagautas pažeidžiant sąlygas, jį bus galima sulaikyti ir pristatyti teismui“, –  pranešė Kembridžšyro grafystės policija.

Teismo sprendimu vyrui uždrausta kelti koją į bet kurią „Lidl“ parduotuvę Peterbore – Rytų Anglijos mieste, kuriame gyvena nemažai atvykėlių iš Lietuvos. Teismo sprendimu D. Veckas taip pat negalės užeiti į konkrečias „Asda“ bei „Sainsbury“ parduotuves.

Policija skelbia, kad lietuvis dėl vagysčių iš parduotuvių vietos pareigūnams yra labai gerai žinomas. 

Jis nugvelbtus daiktus slėpdavo striukės kišenėse, o apsaugininkams, kuriems sukeldavo įtarimų, rodydavo tuščią kuprinę, taip pat prisistatydavo svetimu vardu. Paskutinius tris kartus jis pavogė apdorotos lašišos, mėsos, aliejaus ir kitų prekių, kurių vertė siekdavo nuo 80 iki 150 svarų sterlingų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder