Vokietijoje rastas dingusios ukrainietės mergaitės kūnas

Praėjusią savaitę viename Vokietijos Diobelne (Saksonijoje) miestelyje dingo devynerių metų mergaitė iš Ukrainos Valerija. Policija kelia žmogžudystės versiją.

Devynerių metų mergaitė iš Ukrainos Valerija, kuri praėjusią savaitę dingo be žinios Diobelne (Saksonijoje), yra negyva. Miško teritorijoje rastas kūnas priklauso Valerijai, trečiadienį, birželio 12 d., pranešė vietos policijos atstovas. Pasak jų, mergina tapo nusikaltimo auka, policija tikslina nužudymo versiją.

Pasak prokuratūros, tyrėjai daugiausia dėmesio skiria artimiausiai mirusios mergaitės socialinei aplinkai. Kol kas nėra duomenų, kad nusikalstama veika buvo padaryta seksualiniu pagrindu.

Valerijos kūnas buvo rastas birželio 11 d., už keturių kilometrų nuo vienos iš gyvenviečių. „Lavonas buvo rastas atokiau nuo bet kokių miško takų, toli krūmynuose", - sakė Mandy Kürschner, kriminalinės policijos inspekcijos vadovė. Ji sakė, kad kūnas buvo rastas miško teritorijoje tarp Hermsdorfo ir Malicų, pažymėdama, kad be specialios paieškos operacijos kūnas nebūtų rastas. Pasak prokuratūros, vieta, kurioje rastas kūnas, buvo ir nusikaltimo vieta.

Paieškos operacija

Paieškos operacijoje dalyvavo daugiau kaip 400 policijos pareigūnų iš Saksonijos ir jos apylinkių. Jie šukavo Muldės upę ir apklausė vietos gyventojus. Operacijoje dalyvavo specialiai apmokyti šunys, sraigtasparnis ir narai. Vietos gyventojai taip pat subūrė savo paieškos grupes.

Iš Ukrainos kilusi Valerija nuo 2022 m. su motina gyveno Vokietijoje. Jos tėvas vis dar yra Ukrainoje. Policija dirbo pagal visas įmanomas versijas. Glaudus ryšys buvo palaikomas ir su mergaitės tėvu.

Paskutinį kartą Valerija buvo pastebėta gyva birželio 3 d., kai ėjo į mokyklą. Mokyklos ji taip ir nepasiekė. Mokykla nepranešė motinai apie mergaitės nebuvimą tą dieną. Apie jos dingimą sužinota tik po pietų, kai mergaitė negrįžo namo. Iš pradžių Valerijos ieškojo motina. Vakare ji kreipėsi į policiją. Mokykloje atliekamas tyrimas dėl galimų pažeidimų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder