Žaibiški vagys pamėgo Mainų gatvę: pro langą išstūmė krosinį motociklą

Šiąnakt Klaipėdoje vėl įvykdyta žaibiška vagystė. Ir toje pačioje gatvėje, kaip ir prieš dvi paras.

Šio penktadienio (birželio 26 d.) naktį nusikaltėliai sugrįžo į uostamiesčio Mainų gatvę.

Joje įsikūrusios parduotuvės apsaugos signalizacija suveikė apie 1.37 val.

Prie parduotuvės atskubėjęs saugos tarnybos ekipažas rado išdaužtą lango stiklą.

Pro jį patekus į vidų, pavogtas krosinis motociklas "Sander 140".

Padaryta žala įvertinta 1500 eurų.

Įtariamųjų įvykio vietoje užklupti nepavyko.

Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės - svetimo turto pagrobimo įsibrovus į patalpą.

Mainų gatvėje esanti parduotuvė žaibiškai apvogta ir trečiadienio (birželio 24 d.) naktį.

Iš jos nugvelbtas elektrinis dviratis GT54 ir kalnų dviratis bei mobilusis telefonas "Xiaomi Redmi".

Pareigūnai nekomentuoja, ar šiąnakt nuo nusikaltėlių galėjo nukentėti ta pati parduotuvė.

"Vakarų ekspresas" jau rašė, kad žaibiški vagys metė pirštinę uostamiesčio policijai.

Įtariama, kad vien per birželio mėnesį Klaipėdoje jau įvykdytos mažiausiai penkios žaibiškos vagystės.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder