Šio penktadienio (birželio 26 d.) naktį nusikaltėliai sugrįžo į uostamiesčio Mainų gatvę.
Joje įsikūrusios parduotuvės apsaugos signalizacija suveikė apie 1.37 val.
Prie parduotuvės atskubėjęs saugos tarnybos ekipažas rado išdaužtą lango stiklą.
Pro jį patekus į vidų, pavogtas krosinis motociklas "Sander 140".
Padaryta žala įvertinta 1500 eurų.
Įtariamųjų įvykio vietoje užklupti nepavyko.
Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės - svetimo turto pagrobimo įsibrovus į patalpą.
Mainų gatvėje esanti parduotuvė žaibiškai apvogta ir trečiadienio (birželio 24 d.) naktį.
Iš jos nugvelbtas elektrinis dviratis GT54 ir kalnų dviratis bei mobilusis telefonas "Xiaomi Redmi".
Pareigūnai nekomentuoja, ar šiąnakt nuo nusikaltėlių galėjo nukentėti ta pati parduotuvė.
"Vakarų ekspresas" jau rašė, kad žaibiški vagys metė pirštinę uostamiesčio policijai.
Įtariama, kad vien per birželio mėnesį Klaipėdoje jau įvykdytos mažiausiai penkios žaibiškos vagystės.
Rašyti komentarą