Žiaurus pedagogo užpuolimas sukrėtė Klaipėdą

 Žiaurus užpuolikas Klaipėdoje sujaukė pedagogų šeimos gyvenimą. Į darbą ryte einantis jaunas mokytojas buvo užpultas nepažįstamo vyro ir vos išgyveno, praneša LNK žinios.

Kovo 2-ąją Reda norėtų ištrinti iš gyvenimo.

„Galėjo būti visiškai kitas rytas“, – sakė ji.

Tą rytą į darbą išskubėjęs Redos sutuoktinis tenuėjo iki lifto, kur buvo užpultas. Sulaukė smūgio į

nugarą ir peilio dūrių. Po užpuolimo vyras dar sugebėjo šauktis pagalbos, prieiti prie buto durų.

„Visas veidas buvo supjaustytas, paplūdęs kraujais, rankos net ir kaulai matėsi prapjauti. Iškvietėme greitąją pagalbą, tuo metu vyras labai stipriai kraujavo. Pasiskambinau dar kartą greitajai pagalbai, paklausiau ką man toliau daryti, nes tikrai būklė labai blogėjo. Jie pasakė spausti žaizdas, bet aš neturėjau net tiek rankų, kiek tų žaizdų buvo“, – prisiminė nukentėjusiojo žmona Reda Dzingelevičienė.

Gelbėti jauno chemijos mokytojo atskubėjo medikai.

„Visi sužalojimai buvo į galvą, jis gynėsi rankomis ir net baisu pagalvoti, kad jeigu būtų praleidęs bent vieną dūrį į kaklą, kas ir akivaizdžiai matosi, tai būtų jis netekęs gyvybės per keletą minučių ir būtų jokia net greitoji pagalba nepadėjusi“, – teigė žmona.

Vyras su daugybinėmis pjautinėmis žaizdomis, sutrenkta galva ir supjaustytomis rankomis pateko į reanimaciją.

„Bandžiau aš pati pergalvoti kas tokį žiaurų išpuolį, kur man atrodė, kad jau galima netekt gyvybės, nes gyvybė tikrai blėso, kas tai galėjo padaryti“, – pasakojo Reda.

Žiaurų užpuoliką policija sulaikė tą pačią pavakarę. Tada paaiškėjo, kad mokytoją užpuolė kaimynas, gyvenantis kitame aukšte. Pedagogų šeima jo nė nepažinojo. Vėliau paaiškėjo, kad agresyvus kaimynas esą grasino, terorizavo ir kitus daugiabučio gyventojus.

„Įdomiausia, kad per tą pusmetį, kai mes ten gyvename, jo niekada net nebuvome sutikę ir pasimatę, ar laiptinėje, ar lauke“, – teigė nukentėjusiojo žmona.

Neaišku, ar užpuolikas galės sėsti į teisiamųjų suolą

Nors mokytojas po užpuolimo nevaldo dešinės rankos, kuria labiausiai bandė apsisaugoti nuo peilio dūrių, veide susiūtos septynios gilios žaizdos, agresyviam vyrui pateikti įtarimai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Advokatas prašo, kad prokuratūra juo kvalifikuotų kaip pasikėsinimą nužudyti.

„Kadangi vis dėlto dešimt smūgių galimai peiliu sudavimas į gyvybiškai svarbų organą, galvos sritį mano klientui, akivaizdžiai byloja, kad buvo siekta visiškai kitų tikslų ir tik dėl mano kliento pasipriešinimo, buvo išvengta tragedijos“, – komentavo advokatas Artūras Andriukaitis.

Nukentėjusi šeima, kad po patirto siaubo vėl grįžtų į gyvenimą, turėjo keisti butą, ieškoti traumų specialisto ir medikų pagalbos.

„Pakankamai sudėtingi sužalojimai ir labai tikėtina, kad ir prireiks didelių kosmetinių, plastinių operacijų šitam žmogui. Juo labiau, kad jis dirba pedagogo darbą“, – aiškino advokatas.
Sunkiai sužaloto vyro artimieji ir pedagogų bendruomenė prašo visuomenės pagalbos. Mokytojo gydymui, reabilitacijai, plastinėms veido operacijoms, teisinėms paslaugoms. Neabejingi ir mokiniai.

„Rašo tėvai, kad vienas berniukas nori atiduoti visus savo sutaupytus pinigėlius, jog tik mokytojas greičiau pasveiktų ir galėtų pas juos grįžti. Kita šešių vaikų mama atsiunčia 5 Eur, kur tie 5 Eur visai savaitei šeimai kruopų nusipirkti“, – graudinosi nukentėjusiojo žmona.

Teisėsauga sako tirianti užpuoliko psichiką, aiškinsis, ar jis išvis gali sėsti į teisiamųjų suolą. Kaimynai bijo, kad užpuolikas vėl grįš. Teismas jį leido suimti tik mėnesiui.

Čia galite peržiūrėti video apie tai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder