Prie Lietuvos-Baltarusijos valstybinės sienos.

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžta 60 migrantų

Lietuvos pasieniečiai praėjusią parą, rugpjūčio 4-ąją, apgręžė 60 migrantų, bandžiusių neteisėtai kirsti valstybės sieną ir iš Baltarusijos patekti į Lietuvą.

Kaip penktadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), kaimyninės Latvijos pasieniečiams ketvirtadienį neteko stabdyti neteisėtų migrantų.

Lenkijos pasienio pareigūnai į savo šalį trečiadienį neįleido 29 migrantų.

Iš viso nuo šių metų pradžios Lietuvos pasieniečiai į šalį neįleido 3571 migranto.

Iš viso nuo praėjusių metų rugpjūčio 3 dienos, kai VSAT suteikta teisė apgręžti neleistinose vietose iš Baltarusijos bandančius sieną kirsti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į Lietuvą neįleista daugiau kaip 11 tūkstančių.

Daugiausiai apgręžtų migrantų buvo pernai baigiantis vasarai ir rudenį: rugpjūtį į mūsų šalį iš Baltarusijos neįleista 2079 neteisėti migrantai, rugsėjį - 981, spalį - 2311, lapkritį - 2321 ir gruodį - 414.

Per 2021-uosius metus, nuo rugpjūčio 3-iosios iki gruodžio 31-osios, pasienyje užkirstas kelias 8106 nelegaliems užsieniečiams.

Per šiuos, 2022-uosius, metus draudžiamose Lietuvos ir Baltarusijos pasienio vietose apgręžta 3571 migrantas.

Šiemet didžiausias jų srautas fiksuotas kovo mėnesį (787), balandį (394), birželį (430), o liepą neleistinai kirsti sieną bandė net 1018 migrantų.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder