Premjeras dalyvaus Kauno "Žalgirio" arenos atidarymo iškilmėse

Premjeras dalyvaus Kauno "Žalgirio" arenos atidarymo iškilmėse

Ministras pirmininkas Andrius Kubilius ketvirtadienį Kauno "Žalgirio" arenos atidarymo ceremonijoje tars sveikinimo žodį ir stebės draugiškas Lietuvos ir Ispanijos vyrų krepšinio rinktinių rungtynes.

Darbo vizitą Kaune premjeras pradės susitikimu su Sveikatos mokslų universiteto klinikų vadovais bei Kauno klinikų bendruomene. Numatytas Vyriausybės vadovo susitikimas ir su Kauno verslo bendruomene, Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų ir Kauno krašto pramoninkų konfederacijos nariais. Kauno Arkivyskupijos kurijoje A. Kubilių priims Arkivyskupas Metropolitas Sigitas Tamkevičius.

Vakare A. Kubilius dalyvaus iškilmingame tarptautinio lygio uždaro sporto komplekso Kauno miesto Nemuno saloje – "Žalgirio" arenos – atidaryme. "Prieš devynis mėnesius atidarydamas naują tiltą per Nemuną ir žiūrėdamas, kaip kyla "Žalgirio" arenos sienos, sakiau, kad Kaunui ir šiai arenai tenka labai aiški atsakomybė – po Europos čempionato finalo iš šios arenos naujuoju tiltu Lietuvos rinktinė turi išeiti su aukso medaliais", – arenos atidarymo išvakarėse prisiminė A. Kubilius.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder