Lankėsi restauratoriai iš Vokietijos

Lankėsi restauratoriai iš Vokietijos

Praėjusių šventinių renginių metu Klaipėdoje viešėjo grupė senovinių automobilių restauratorių iš Magdeburgo srities (Vokietija).

Svečiai į uostamiestį atvyko Klaipėdos apskrities senovinių automobilių klubo "Diližanas" kvietimu. Vokiečiams, Klaipėdoje viešėjusiems liepos 29-rugpjūčio 2 dienomis, vadovavo vienas senovinių automobilių klubo "Ohre Classic eV" įkūrėjų Michaelis Vesemanas (Michael Wesemann).

"Ohre Classic eV" nariai ne tik renka ir restauruoja senovinę techniką, bet ir jau gerą dešimtmetį organizuoja retrotechnikos ralius įvairiose Vokietijos žemėse.

Vokiečiai su klubo "Diližanas" atstovais aptarė bendrą veiklą, susietą su senovinės technikos puoselėjimu, ir susitarė dėl bendradarbiavimo. Buvo aplankyta keletas automobilių restauravimo dirbtuvių Klaipėdoje, Adomo motociklų dirbtuvės Palangoje.

Be to, kartu su klaipėdiečiais "Ohre Classic eV" nariai dalyvavo senovinių automobilių parade Jūros šventėje, apsilankė asociacijos "Seni kibirai" parodoje piliavietėje.

Atvykę į Jūros šventę kabrioletais (1979-ųjų laidos "Mercedes W107" ir 1966-ųjų "Wartburg 312 HAT") svečiai iš Magdeburgo džiaugėsi per penkias dienas ne tik išbandę naują įdomų maršrutą, bet ir susipažinę su pajūriu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder