Magiškoje "Lexus" kapsulėje simuliuojamos avarijos

Magiškoje "Lexus" kapsulėje simuliuojamos avarijos

Po to, kai "Toyota" valdomai prabangių automobilių markei "Lexus" teko atšaukti ne vieną tūkstantį modelių, japonai susirūpino savo įvaizdžiu. Šio rūpesčio rezultatu tapo žinia apie Japonijoje sumontuotą bene brangiausią ir didžiausią pasaulyje simuliatorių, turintį įrodyti, jog pasitikėti "Lexus" automobiliais verta.

Japonai pranešė, jog šio įtaiso, panašaus į kosminę centrifūgą, pagalba pastaruoju metu ir kuriamos bei tobulinamos "Lexus" modelių aktyviojo saugumo sistemos.

Simuliatorius - tai 4,5 m aukščio ir 6,1 m diametro kapsulė, važinėjanti stadiono dydžio angare. Kapsulė, judanti bėgiais, leidžia modeliuoti pagreitėjimą iki 300 km/h bei patirti jo sukeliamus pojūčius. Jos viduje sumontuotas tikras automobilis, ir prie jo vairo sėdintis žmogus gali patirti tokias pat perkrovas, vibraciją bei garsus, kaip ir realiais keliais važinėjančioje mašinoje.

"Kelias" kapsulėje yra netikras, tai - aplink, 360 laipsnių kampu, projektuojama aukštos raiškos grafinė panorama.

"Lexus" atstovų teigimu, šiame įrenginyje tiriamas vairuotojo elgesys avarinės situacijos atveju. Gautų rezultatų pagrindu ir kuriamos saugumo sistemos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder