Sniego krūvos verčia pažeidinėti taisykles

Sniego krūvos verčia pažeidinėti taisykles

Klaipėdos gatvių pakraščiuose susikaupęs ir vangiai tirpstantis sniegas sukelia nemažai sunkumų vairuotojams ir neretai priverčia pažeisti Kelių eismo taisykles.

Prasidėjus atodrėkiui gatves dengęs sniegas nutirpo, tačiau važiuojamoji dalis liko susiaurėjusi dėl pakraščiuose valytojų suverstų pusnių.

Kai kuriose vietose susikaupęs sniegas užima visą eismo juostą, kitur dėl pusnių tenka grubiai pažeisti Kelių eismo taisykles - kirsti ištisinę liniją ir išvažiuoti į priešpriešą, yra sankryžų į kurias, sukant į kairę, įvažiuoti tampa neįmanoma: atitirpusias tik vienos krypties juostas užėmusios transporto priemonės, o eismą į kitą pusę užstoję sniego kalnai.

Problemą dar labiau paaštrina gatvių pakraščiuose palikti gyventojų automobiliai.

"Dėl to šią savaitę jau buvome pasitarime savivaldybėje, pateikėme savo rekomendacijas. Mano žiniomis, į šią problemą reaguojama, gatvės valomos. Kai kur pasielgta griežčiau nei mes siūlėme - pavyzdžiui, Statybininkų prospekte laikinai įrengti automobiliams stovėti apskritai draudžiantys ženklai, nors užtektų stovėjimą drausti tik savaitės dienomis vienoje ar kitoje prospekto pusėje", - sakė Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro viršininkas Alvydas Katkauskas.

Be to, šiomis dienomis šalia įspėjamaisiais oranžiniais švyturėliais išsiskiriančių valytuvų galima išvysti ir policijos eskortą.

"Dirbame su policijos pagalba. Pavyzdžiui, kol valėme Baltijos prospektą, mūsų transportą lydėjo policijos ekipažas su įjungtais švyturėliais. Kitaip dėl intensyvaus eismo dirbti neįmanoma. Kitur pareigūnai blokuoja ratus automobiliams - šie būna palikti ne tik pirmojoje eismo juostoje, bet ir antrojoje. Reaguojame į policininkų pranešimus, kur dėl susikaupusio sniego kyla didžiausios eismo problemos, ten važiuojame ir valome", - apie pastarųjų dienų darbus pasakojo pietinę miesto dalį valančios bendrovės "Žemkasa" direktoriaus pavaduotoja Ina Kaubrytė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder