Įvedus eurą, SEB bankas vėl teikia paslaugas

Įvedus eurą, SEB bankas vėl teikia paslaugas

Lietuvoje įvedus eurą, SEB bankas sėkmingai pakeitė duomenis banko informacinėse sistemose ir vėl paslaugas teikia kaip įprastai. Kaip ir planuota, sausio 1 d. nuo 14 val. atidaryta dešimt banko klientų aptarnavimo skyrių, nuo 11.30 val. pradėjo veikti interneto bankas. Pirmuosius eurus pasiimti iš SEB bankomatų klientai galėjo penkios minutės po vidurnakčio.

"Džiaugiamės, kad mūsų ilgas ir nuoseklus pasirengimas davė puikių rezultatų, perėjimas prie euro mūsų banke buvo sklandus bei vyko pagal planą. Netrukus po vidurnakčio mūsų klientai jau galėjo pasiimti pirmųjų eurų, o šiandien aptarnaujame klientus dešimtyje banko skyrių didžiuosiuose miestuose, kur galima naudotis kitomis kasdienės bankininkystės paslaugomis ir nemokamai pasikeisti grynuosius litus į eurus. Kaip ir planuota, jau veikia ir interneto bankas. Taigi kviečiame klientus internete pasitikrinti savo sąskaitų likučius eurais", - sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Nuo sausio 1 d. vidurnakčio, kai SEB bankomatai pradėjo išmokė eurus, iki vidurdienio, 12.00 val., grynaisiais pinigais iš bankomatų paimta 385 tūkst. eurų. Iš viso bankomatuose atlikta 5 tūkst. eurų paėmimo operacijų, t. y. tris kartus mažiau negu analogišku laiku pernai sausio 1 dieną. Vidutinė pasiimama suma - 75 eurai. Pirmoji euro kupiūra paimta Šiauliuose penkios minutės po vidurnakčio, pirmoji paimta suma - 10 eurų.

Nors sausio 1-oji nėra įprasta banko darbo diena, ketvirtadienį iki 18 val. veikiančiuose SEB banko skyriuose galima atlikti valiutos keitimo operacijas, pasiimti grynųjų pinigų ar juos įmokėti į savo sąskaitą, sužinoti sąskaitų likučius, sudaryti ar nutraukti indėlio sutartį, pateikti mokėjimo nurodymus.

SEB banko skyriai dėl prognozuojamo didesnio klientų srauto pirmąsias dvi metų savaites dirbs ilgiau, kai kurie - ir poilsio dienomis. Klientus tuo metu aptarnaus daugiau negu įprastai darbuotojų. Banko skyrių darbo laiką galima rasti https://www.seb.lt/euras/Paslaugos-metu-pabaigoje.

SEB bankas visą informaciją apie tai, kaip teikiamos paslaugos įvedant eurą, nuo trečiadienio ryto skelbė specialiame euro tinklaraštyje www.seb.lt/seb-banko-euro-tinklarastis.

Ketvirtadienį iki dienos pabaigos tinklaraštyje dar bus skelbiama naujausia statistinė informacija, apibendrinami pirmosios dienos, įvedus eurą, rezultatai.

Sidebar placeholder