Šiemet daugiau keleivių renkasi traukinius

Šiemet daugiau keleivių renkasi traukinius

Šiemet sausio mėnesį traukiniais važiavo beveik 300 tūkst. keleivių. Tai 6,3 proc. daugiau nei tą patį laikotarpį 2016 m.

Keleivių skaičiaus labiausiai išaugo populiariausiuose Vilnius-Kaunas ir Vilnius-Klaipėda maršrutuose - pokytis siekė atitinkamai 8101 ir 4531 keleivį. Tai sudarė 74 proc. viso augimo.

„Nuolat tobuliname paslaugas, kad kuo daugiau keleivių rinktųsi geležinkelių transportą, kuris yra greitas, saugus ir patogus", - sako „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Siekdama kuo geriau įsiklausyti į keliaujančiųjų pageidavimus, bendrovė vykdo apklausas, nagrinėja prašymus dėl traukinių eismo tvarkaraščio, kelionių trukmės ir patogumo, stotelių pasiekiamumo.

Keleivių patogumui, siekiant sutrumpinti persėdimo laiką, tarpusavyje suderinti traukinių tvarkaraščiai tarp maršrutų didžiosiose geležinkelio stotyse. Nuo sausio 3 d. traukinio bilietų komercinės nuolaidos pradėtos sumuoti su lengvatinėmis nuolaidomis. Su rajonų ir savivaldybių administracijomis deramasi dėl patogesnio persėdimo į autobusus. Pastebėjus išaugusį keleivių skaičių, padidintas traukinių skaičius - populiariame maršrute Vilnius-Šiauliai nuo gruodžio mėnesio papildomai savaitgaliais kursuoja 2 poros traukinių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder