"Vilniaus prekybos" vadovė: VMI prašome atlikti mokestinį patikrinimą

"Vilniaus prekybos" vadovė: VMI prašome atlikti mokestinį patikrinimą

UAB „Vilniaus prekyba" griežtai atmeta bet kokius žiniasklaidoje mestus kaltinimus mokesčių vengimu tiek Lietuvoje, tiek bet kurioje kitoje šalyje, kurioje grupės įmonės vykdo veiklą ir ketvirtadienį kreipėsi į Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) prašydama inicijuoti įmonės mokestinį patikrinimą.

Viena didžiausių lietuviško kapitalo įmonių pabrėžia visada bendradarbiavusi ir bendradarbiausianti su kontroliuojančiomis institucijomis, taip pat ir mokesčių inspektoriais, visose šalyse, kuriose vykdo veiklą.

"Esame pasirengę pateikti visus dokumentus, kurie išsklaidys net menkiausias abejones dėl mūsų įmonių veiklos teisėtumo ir skaidrumo.

Dar kartą pabrėžiame, kad viešai išsakytus vertinimus ir kaltinimus mūsų bendrovių atžvilgiu vertiname kaip vieno grupės akcininkų agresyvaus pasitraukimo iš šio verslo strategijos dalį", - sako UAB „Vilniaus prekyba" direktorė Raimonda Kižienė.

Ji pažymi, kad UAB „Vilniaus prekyba" kontroliuojamos bendrovės yra lietuviško kapitalo įmonės, pradėjusios ir savo sėkmę sukūrusios Lietuvoje. Bendrovės Lietuvoje sukauptą patirtį panaudojo plėsdamos verslą ir kitose Baltijos šalyse, Lenkijoje bei Bulgarijoje, visose grupės įmonėse sukurdamos daugiau nei 35 tūkstančius darbo vietų. Nuolatinės pagrindinių įmonių buveinės buvo ir išlieka Lietuvoje. Dėl to ir didžioji dalis mokesčių toliau mokami būtent Lietuvoje. Tai yra akcininkų įsipareigojimas Lietuvai, jos piliečiams ir tūkstančiams „Vilniaus prekybos" grupės įmonėse dirbančių Lietuvos žmonių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder