G. Žiemelio įmonė teikė paslaugas Indonezijos avialinijoms, kurių lėktuvas sudužo

G. Žiemelio įmonė teikė paslaugas Indonezijos avialinijoms, kurių lėktuvas sudužo

Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama orlaivių remonto ir priežiūros įmonė „FL Technics“ Indonezijoje atliko lėktuvų priežiūros darbus bendrovei „Sriwijaya Air“, kurios lėktuvas patyrė katastrofą, bet kol kas nėra aišku, ar ji rūpinosi sudužusiu orlaiviu.

Tai BNS sekmadienį sakė įmonių grupės „Avia Solutions Group“ komunikacijos vadovė Vilma Vaitiekūnaitė. 

Šių avialinijų orlaivis „Boeing 737-500“, kuriuo skrido 62 keleiviai, šeštadienį nukrito praėjus kelioms minutėms po pakilimo iš sostinės Džakartos oro uosto. 

„Oro linijos yra vienas iš mūsų klientų Indonezijoje, kurie ten yra“, – BNS sakė V. Vaitiekūnaitė. 

Jos teigimu, šiuo metu nėra aišku, ar „FL Technics“ atliko kokius nors darbus būtent nukritusiam lėktuvui. 

„Kažkokius darbus kažkuriems lėktuvams teikė, tačiau konkrečiai šitam ar teikė, ar neteikė, negaliu čia nieko pasakyti, nes kol kas čia dar neaišku niekas“, – teigė „Avia Solutions Group“ atstovė. 

Jos teigimu, įmonė kol kas informaciją gauna tik iš žiniasklaidos, tačiau net ir jos turint, negalėtų komentuoti dėl avialinijų reglamento. 

„Pirmas momentas, informacijos, be to, ką matėme spaudoje, mes nieko nežinome ir pagal visus reglamentus ten avialinijos teikia komentarus, mes net ir neturime teisės, pagal reglamentavimą, čia kažko sakyti“, – teigė V. Vaitiekūnaitė. 

„Avialinijos turi lėktuvų incidentams atskirus reglamentus, kaip, kas ir kokie asmenys yra atsakingi už tai (...) tai mes šitoje vietoje esame už to“, – aiškino ji. 

Oro bendrovės „Sriwijaya Air“ lėktuvas „Boeing 737-500“ nukrito šeštadienį po pietų, maždaug keturios minutės po pakilimo iš Džakartos Soekarno-Hattos (Sukarno-Hatos) tarptautinio oro uosto skristi į Pontianako miestą Borneo saloje.

Sekmadienį narai iš jūros netoli Džakartos ištraukė žmonių kūnų dalių, nuolaužų ir drabužių, po to, kai Indonezijos karinis laivynas užfiksavo lėktuvo signalą. 

„FL Technics“ savo atstovybes turi Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Indonezijoje, Tailande ir Kinijoje, įmonėje dirba daugiau kaip 1200 darbuotojų.

„FL Technics“ priklauso „Avia Solutions Group“ grupei.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder