„Senukai“ prekiaus maisto produktais

„Senukai“ prekiaus maisto produktais

Didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“ asortimentą pildo maisto produktais.

„Iki šiol klientams sudarėme sąlygas saugiai užsisakyti prekių internetu, e. paštu bei telefonu, o remontu ar statybomis užsiimantiems meistrams suteikėme galimybę būtinosiomis statybų medžiagomis apsirūpinti užsisakant didmeninės prekybos skyriuose „Proficentras“.

Atsižvelgdami į situaciją šalyje pradedame prekiauti ir ilgai negendančiais maisto produktais“, – teigė Elona Uckutė, „Kesko Senukai“ atstovė.

Įmonė, vykdydama Vyriausybės sprendimą, yra laikinai apribojusi prekybos centrų veiklą. Todėl maisto produktų fizinėse „Senukų“ parduotuvėse klientai įsigyti galės specialiai tam įrengtose erdvėse, atskirtose nuo likusio prekybinio ploto.

Prekyba maisto produktais pradedama Vilniuje, Lukšio g. 34, įsikūrusiuose „Senukuose“ (Prekybos centre „Banginis“).

Netrukus maisto prekių bus galima įsigyti ir kituose miestuose bei internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt.

Asortimente klientai galės rinktis iš daugiau kaip 2000 skirtingų maisto prekių pavadinimų: miltų, makaronų, aliejaus, konservuotų daržovių ir mėsos konservų, kavos, arbatos, padažų, saldėsių ir kt.

Kartu su maisto produktais pirkėjai turės galimybę įsigyti ir pavasario sezonu itin aktualių sodo ir daržo prekių: substratų sėjai, daržovių ir vejų sėklų, trąšų. Taip pat galės įsigyti būtiniausių mechaninių ir elektrinių įrankių meistrams bei sodininkams, pagrindinių namų apyvokos, automobilių ir gyvūnų priežiūros prekių.

„Ėmėmės visų atsargumo priemonių saugiam apsipirkimo procesui užtikrinti: personalą aprūpinome apsauginėmis kaukėmis, vienkartinėmis pirštinėmis, įrengėme kasų darbuotojus ir pirkėjus skiriančias papildomas pertvaras, sužymėjome saugaus atstumo prie kasų laikytis padėsiančias zonas.

Reguliariai dezinfekuojame dažniausiai liečiamus paviršius, pirkinių vežimėlius ir krepšius. Esame pasiruošę reguliuoti ir klientų srautus“, – atkreipė dėmesį E. Uckutė.

Klientams rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes, mūvėti vienkartines pirštines bei laikytis saugaus, bent vieno metro, atstumo nuo kitų asmenų. Taip pat siūloma už pirkinius atsiskaityti bankinėmis mokėjimo kortelėmis, o prieš apsiperkant bei apsipirkus – rankas kruopščiai dezinfekuoti prekybos centre esančiu dezinfekciniu skysčiu.

Vilniuje maisto produktų klientai įsigyti galės darbo dienomis ir savaitgaliais.

„Kesko Senukai“ Baltijos šalyse ir Baltarusijoje valdo 159 parduotuvių tinklą, iš jų – 86 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuves Lietuvoje. 

Sidebar placeholder