Parduotas Vladimiro Romanovo namas Nidoje

Parduotas Vladimiro Romanovo namas Nidoje

Žlugusio Ūkio banko pagrindinio akcininko Vladimiro Romanovo namą Nidoje už 2,15 mln. eurų įsigijo alkoholio didmeninės prekybos bendrovės „Bosca“ valdoma įmonė „Boslita investment“.

Nekilnojamojo turto registro duomenis, šią savaitę įregistruotas turto pardavimo iš varžytinių aktas.

Spalį vykusiose varžytinėse 398 kv. metrų ploto namas Purvynės g. 1 buvo parduodamas už 1,57 mln. eurų pradinę kainą. Namo pirkėjas tuomet nebuvo skelbiamas.   

Pasak žiniasklaidos, V. Romanovo namas 2013 metais, iš karto po jo veiklos sustabdymo, buvo perrašytas buvusiai banko darbuotojai Olgai Jachniuk. Tais pat metais jis buvo areštuotas. 

Prokurorai šių metų sausį baigė ikiteisminį tyrimą ir pareiškė įtarimus 13-ai asmenų, tarp jų – V. Romanovui. Jie įtariami iššvaistę daugiau nei 40 mln. eurų, tačiau kitas su banku susijęs tyrimas dar tęsiamas, todėl bendras žalos dydis gali išaugti.

Rusijoje prieglobstį gavusio V. Romanovo valdytas Ūkio bankas 2013 metų vasarį buvo pripažintas nemokiu, o tų pačių metų gegužę jam iškelta bankroto byla.

Registrų centro duomenimis, vienintelė „Boslita investment“ akcininkė yra Lietuvos didmeninės alkoholio rpekybos bendrovė „Bosca“, kurios akcijos priklauso Loretai Skorupskienei ir Šveicarijos bendrovei „Bipsa Investment Partnerships“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder