Uždaryti „Senukai“ ragina pirkti internetu

Uždaryti „Senukai“ ragina pirkti internetu

Statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“ ragina klientus apsipirkti elektroninėje parduotuvėje Senukai.lt ir gauti nemokamą prekių pristatymą į namus ir paštomatus.

Karantino metu „Senukų“ internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės klientams bus nemokamai pristatomos į paštomatus, taip pat į namus, jei bendras užsakymo svoris neviršija 20 kg. Siekiant minimalaus kontakto su kurjeriu, šiuo laikotarpiu nebus galimybės už prekes atsiskaityti namuose.

„Mūsų prioritetinė užduotis – apsaugoti klientų ir darbuotojų sveikatą. Vykdydami Vyriausybės sprendimą, nuo pirmadienio esame laikinai apriboję prekybos centrų veiklą. Tačiau visiems klientams sudarome sąlygas saugiai įsigyti prekių internetu ir nemokamai gauti jas į namus. Tuo tarpu remontu užsiimantys meistrai būtinosiomis statybų medžiagomis ir toliau galės apsirūpinti didmeninės prekybos skyriuose „Proficentras“, – sako Elona Uckutė, „Kesko Senukai“ atstovė.

Šiuo metu elektroninėje parduotuvėje siūloma daugiau kaip 200 tūkst. statybinių medžiagų, remonto bei buities prekių pozicijų.

Toliau veikiančiuose didmeninės prekybos skyriuose „Proficentras“ meistrai, naujakuriai, statybų profesionalai gali vienoje vietoje įsigyti statyboms ir remontui reikalingas medžiagas ir prekes. Čia imtasi papildomų apsaugos priemonių, kad būtų užtikrinamas klientų ir darbuotojų saugumas.

Šiuo metu „Kesko Senukai“ Baltijos šalyse ir Baltarusijoje valdo 159 parduotuvių, iš jų – 86 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuves Lietuvoje.

Sidebar placeholder