"Aida Cara" pagaliau paliko Klaipėdos uostą
"Aida Cara" pagaliau paliko Klaipėdos uostą

Pirmadienį į Klaipėdą atplaukęs kruizinis laineris „Aida Cara“ miestą turėjo palikti tos pačios dienos pavakare. Tačiau dėl techninių gedimų laivo išplaukimo laikas buvo atidėtas parai, o vėliau – dar viena parai.

Šiandien 16 valandą laineris paliko Klaipėdos uostą.

Keleiviams buvo pasiūlytos papildomos ekskursijos, o nusprendusius likti laive šiandien popiet linksmino uostamiesčio muzikantai. Šiandien ryte visi norintys „Aida Cara“ keleiviai galėjo vykti į jiems pasiūlytas papildomas ekskursijas po Klaipėdos miestą, Kuršių Neriją, Palangą, Ventės ragą. 14 val. laive savo pasirodymą surengė uostamiesčio folkloro ansamblis „Joginta“.

 Kruiziniu laineriu „Aida Cara“ į Klaipėdą buvo atplaukę virš tūkstantis keleivių, dauguma jų – vokiečiai. Simboliška, kad tas pats laivas ne tik paskelbė kruizinio sezono Klaipėdoje pradžią, bet ir apvainikuos jo pabaigą. Ši vokiečių linija Klaipėdą aplanko pirmą kartą.

„Prireikė ne vienerių metų, kad pritrauktume šią liniją į Klaipėdą. Penkerius metus vyko derybos ir galime pasidžiaugti, kad pagaliau šie laivai lankosi ir mūsų uoste“, – sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Rinkodaros skyriaus viršininkė Kristina Gontier.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder