Dėl apleistų automobilių - šimtai skundų

Dėl apleistų automobilių - šimtai skundų

"Metų metus stovi toje pačioje vietoje", - rodydamas į aplamdytą, išdaužytais langais ir nuleistomis padangomis "Mercedes" automobilį pasakojo klaipėdietis Vytautas.

Vytautas ne vienas, kuris susiduria su tokia problema. Ko gero, kiekvieno didesnio miesto gyventojai bent kartą kiemuose yra pastebėję akims nemalonų vaizdą - surūdijusią ir apleistą transporto priemonę.

Tokia problema gali kaip reikiant įgristi aplinkinių namų gyventojams. Štai Vytautas pasakojo, kad prie Šilutės pl. 6 namo stovintis automobilis ėmė trukdyti kitiems - maža vietos stovėjimo aikštelėje. "Brangus kiekvienas metras", - sakė jis.

"Vakarų ekspresas" nusprendė pasidomėti, ar ruošiamasi automobilį patraukti.

"Dėl neeksploatuojamo automobilio yra vykdomas tyrimas. Savininkas yra išsiregistravęs", - dienraščiui "Vakarų ekspresas" trumpai pakomentavo Klaipėdos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vyriausiasis specialistas Karolis Gedutis.

Tuo metu Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė pažymėjo, kad automobilio savininko, palikusio be priežiūros automobilį, atžvilgiu gali būti pradėta administracinio teisės pažeidimo procedūra, kurią įvykdyti gali tiek policija, tiek Savivaldybės administracija.

Pagal administracinių nusižengimų kodeksą, neeksploatuojamos, paliktos be priežiūros transporto priemonės laikymas bendrojo naudojimo vietose ir po Savivaldybės, policijos ar kitos suinteresuotos institucijos pareigūno rašytinio perspėjimo nesiėmimas priemonių ja pasirūpinti užtraukia baudą transporto priemonių savininkams nuo septyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų.

Pareigūnai perspėja, kad jei pažeidimas padaromas pakartotinai, transporto priemonė gali būti ir konfiskuota

Uostamiesčio Savivaldybės valdininkai sako, kad vien praėjusiais metais būta net apie 400 pranešimų dėl apleistų automobilių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder