Dėl triukšmo atsakys vadovas

Dėl triukšmo atsakys vadovas

Dėl triukšmo prie Nemuno gatvėje esančių namų turės susimokėti pats AB "Lietuvos geležinkeliai" vadovas.

Pernai rudenį, po Nemuno gatvės 133 namo gyventojų skundo, Klaipėdos visuomenės sveikatos centro (VSC) specialistai nustatė, jog naktimis triukšmas ir vibracija viršijo normatyvus.

Apie tai jie raštu informavo AB "Lietuvos geležinkeliai" ir bendrovės paprašė nurodyti asmenį, kuris atsakingas už nustatytus pažeidimus bei atsiųsti jį, kad būtų surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Tačiau iš geležinkelininkų jokio atsakymo nesulaukta iki balandžio vidurio. Tada VSC protokolą surašė bendrovės vadovui Stasiui Dailydkai - už tai, kad jis nepaiso įstaigos reikalavimų, o tai laikoma kliudymu VSC specialistų darbui.

Tačiau "Lietuvos geležinkelių" direktorius gynėsi nieko blogo nepadaręs, nesutiko ir su tuo, jog bendrovės transportas kelia triukšmą - vadovui teisme atstovavęs advokatas Giedrius Danėlius paaiškino, kad geležinkelio atšakomis uoste važiuoja ir kitų bendrovių šilumvežiai bei vagonai.

Vis dėlto Klaipėdos miesto apylinkės teisme išnagrinėjus administracinę bylą nutarta kaltu pripažinti S. Dailydką. Konstatuota, kad jis kliudė VSC specialistams. Už tai jam skirta 500 litų bauda.

Šį nutarimą dar galima apskųsti.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder