Minint garbingą valstybės jubiliejų, Klaipėdoje gimė devyni vaikai: penki berniukai ir keturios mergaitės. Pirmoji vasario 16-ąją pasaulį išvydo klaipėdietė. Ji gimė 1 val. 35 min. Mergaitės tėvai nusprendė savo pirmagimei duoti du vardus. Kol dar sprendžiama dėl pirmojo vardo, antrasis jau aiškus – Laisvė. Nors planuota, kad kūdikis gims kovą, tėveliai džiaugėsi, kad sveika, pusketvirto kilogramo svėrusi Laisvė Kumpytė gimė valstybės atkūrimo šimtmečio dieną.


Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.
Meras taip pat pasveikino tądien gimusį šilutiškį Domą Pėterį, klaipėdiečius Artemiy Maiborodą, Marką Venckų ir Konstantiną Michejevą, Salvę Kleinauskaitę iš Plungės, Augustą Kondrotą ir Iglę Šidlauskaitę iš Gargždų, Viliją Karbauskaitę iš Skuodo.
V. Grubliauskas jiems linkėjo būti sveikiems ir sulaukti bei smagiai atšvęsti antrąjį valstybės šimtmetį. Mero ir žiniasklaidos atstovų apsilankymo metu dauguma naujagimių ramiai miegojo, o laimingi tėveliai bei pasveikinti susirinkusios jų šeimos džiaugėsi sulaukę išskirtinio dėmesio.

Rašyti komentarą