Eismą paralyžiavo sniegas
Eismą paralyžiavo sniegas

Klaipėdos apskrityje eismo sąlygas itin sunkina nuolatinis snygis, stiprus vėjas ir pustymas. Uostamiestyje pasitelktos visos kelių valymo ir barstymo pajėgos, tačiau valyti kelių darbuotojai nespėja, o Savivaldybės atstovai įspėja, jog keliuose gali būti slidu.

Klaipėdos apskrities kelių dangos antradienį po pietų pasidengė puriu, o vietomis prispaustu sniego sluoksniu, susiformavo slidžios provėžos. Klaipėdos miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė Milda Enciutė tikino, jog darbuotojai nespėja valyti kelių.

"Vienos gatvės ratu valyti juk negalime, tačiau kiek įmanoma darbuotojai valo. Kadangi nuolat sninga, nuvalius kelio dangą, ji ir vėl netrukus būna apsnigta. Valytuvų-barstytuvų pietinėje Klaipėdos miesto dalyje yra išvažiavę 10, šiaurinėje - 5. Sutelktos visos pajėgos, žinoma, jei nesnigtų, būtų jau švaru, tačiau tokia gamta, su ja nepakovosi", - sakė M. Enciutė.

Tai, jog eismo sąlygos keliuose sudėtingos, patvirtino ir AB "Kelių priežiūra" Komunikacijos skyriaus vadovė Giedrė Čekavičienė. Ji tikino, jog eismo sąlygos ypač sudėtingos.

"Ką tik kolega patvirtino, kad padėtis keliuose itin sudėtinga. Magistralinį kelią A1 (Klaipėda-Kaunas) mechanizmai valo ir druska barsto nuolat. Regione dirba apie 70 mechanizmų.

Nuolatinis snygis, vėjo gūsiai, provėžos, prispausto sniego sluoksniai itin sunkina eismo sąlygas, todėl prašome vairuotojų ypatingo atidumo. Jei yra galimybė atidėti keliones, rekomenduojame tą padaryti", - tikino G. Čekavičienė.

Nors G. Čekavičienė teigė, jog prasidėjus žiemiškiems orams kelininkai vis dažniau pastebi augantį vairuotojų sąmoningumą, ypač jei pusto ir yra provėžų, tačiau ragino vairuotojus nepamiršti rinktis saugų, o ne maksimalų leistiną greitį. Taip pat atkreipti dėmesį ir į pavojingus kelių ruožus, sumažinti greitį prieš juos, t. y. sankryžas, miško proskynas, taip pat būti atidiems važiuojant per tiltus ir viadukus.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder