G. Neniškis: "Savivaldybė pateko į keblią situaciją"

G. Neniškis: "Savivaldybė pateko į keblią situaciją"

Kovo 8-ąją paskelbėme Klaipėdos miesto tarybos narės Alinos Velykienės nuomonę, apie tai, kad Klaipėdos miesto savivaldybės administracija priėmė sprendimą užslėpti visos Klaipėdos miesto teritorijos patvirtintus teritorijų planavimo dokumentus, apeliuodama į tai, kad taip saugomi privačių asmenų duomenys.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio miesto teritorijų planavimo dokumentai šiuo metu laikinai yra sunkiau pasiekiami.

„Savivaldybė pateko į keblią situaciją, tai susiję su asmens duomenų apsaugos nuostatomis.

Priėjimas prie dokumentų šiuo metu galimas, tačiau procedūra yra pakankamai sudėtinga, numatyta, ką reikia padaryti, kad tuos duomenis gauti“, - aiškino situaciją G. Neniškis.

Anot juo, šiuo metu yra ieškomas sprendimas, kaip tuos dokumentus atverti, nepažeidžiant galiojančių asmens duomenų apsaugos nuostatų.

„Tai laiko klausimas, artimiausiu metu sprendimas turėtų būti rastas. Tačiau ateityje su dokumentais susipažįstantiems asmenis reikėtų save identifikuoti prisijungiant ir užtikrinant, kad kitų asmenų teisės nebūtų pažeistos“, - apie būsimą tvarką :“Vakarų ekspresui“ sakė G. Neniškis. 

Gintaras Neniškis. Vitos Jurevičienės nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder